Продаж авто з пробігом: вигідно та безпечно в холдингу GM GROUP

Розмірковуючи, що купити – новий чи вживаний автомобіль, майбутні автовласники часто постають перед непростим вибором. Та навіть коли ви вже визначилися зі своїм рішенням – наприклад, схилилися саме до другого варіанту, – стає не набагато легше, адже залишається подбати про стільки речей. Технічний стан авто, його історія обслуговування та реальний пробіг, умови покупки, зрештою особа самого продавця і його репутація… 

Але переживань щодо усіх цих аспектів можна уникнути, якщо купувати авто в правильному місці! Автохолдинг GM GROUP – одне із таких. Його клієнти заощаджують власні час, нерви та кошти і отримують доступ до інших вагомих переваг.

GM GROUP: тільки перевірені авто з пробігом і першокласний сервіс

Мета компанії – пропонувати найкращі автомобілі й надавати сервісні послуги такої якості, яку вона хоче для себе. Такий підхід спрямований на максимальне задоволення потреб клієнтів та побудову з ними довгострокових відносин. 

gmgroup

У рамках його реалізації GM GROUP пропонує широкий вибір вживаних транспортних засобів різних марок і років випуску, які комплексно перевірені працівниками офіційних дилерських центрів. Йдеться про перевірку історії автомобіля, його технічного стану, юридичних аспектів та інші процедури. Таким чином, всі пропоновані холдингом авто гарантовано мають чесну історію і чесний пробіг – вам більше не потрібно перевіряти їх і забивати собі голову зайвими турботами.

При цьому компанія проводить сертифікацію ТЗ відповідно до міжнародних стандартів і надає гарантію на авто з пробігом, що залежить від його віку та власне пройденого кілометражу. Безпечна купівля від GM GROUP означає, що ви отримуєте повністю технічно справний, юридично «чистий» автомобіль, над яким провели клопітку роботу, щоб запропонувати вам варіант, що якнайкраще відповідатиме вашим запитам і прослужить вірою і правдою довгі роки.

Каталог вживаних авто з гарантією представлено на сайті www.mymycars.com. Переходьте та вибирайте!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа