Переваги BB-крему як універсального засобу для шкіри

real_e

Якщо ви хочете скоротити кількість засобів по догляду за шкірою в ранковий час, спробуйте BB-крем. Про основні переваги продукту, а також правила його вибору та використання розповідаємо далі.

BB-крем – це унікальний продукт. В одному флаконі ви отримаєте переваги двох або трьох різних засобів, серед яких зволожуючий крем, тональна основа, сонцезахисний засіб. Це означає, що ви заощаджуєте не тільки час, але й гроші. Ідеальний для себе за відтінком та властивостями BB-крем ви можете підібрати та купити в інтернет-магазині косметики Watsons.ua.

Ось ще кілька причин, щоб віддати перевагу BB-крему в якості тональної основи:

  • Багатозадачність, комплексне призначення

BB-крем – це засіб для макіяжу та догляду за шкірою. Ваша шкіра може користуватися перевагами декількох продуктів від одного застосування. Деякі варіанти поєднують в собі властивості тонованого зволожуючого крему з якостями антивікового зволожуючого крему та засобами захисту від сонця з SPF.

Оскільки BB-креми можуть містити коктейль з корисних інгредієнтів, таких як мінеральний SPF з оксидом цинку та діоксидом титану, гіалуронова кислота, вітаміни та антиоксиданти, ви скоротите кількість продуктів та інгредієнтів, що наносяться на шкіру, та заощадите час.

  • Результат застосування – природний зовнішній вигляд

Покриття, яке ви отримаєте за допомогою BB-крему, виглядатиме натурально, воно ніколи не буде важким чи липким. Крім того, ви можете легко нанести BB-крем пальцями, що дозволить продукту танути на шкірі та значно спростить створення макіяжу.

Для тих, хто потребує щільнішого покриття, BB-крем також підійде – він досить легкий, щоб його можна було використовувати під шаром тонального крему.

  • Здатність приховувати недоліки без подразнення

Для схильної до появи прищів шкіри BB-крем дуже корисний. Заспокійливі мінерали, які часто використовуються у складі таких засобів, допоможуть позбавитися цієї неприємної проблеми. Шкіра, схильна до акне, також виграє від продукту з легшою текстурою, це дозволяє шкірі дихати, а також коротшого списку інгредієнтів.

Примітка: Типовий BB-крем в середньому містить до 40 різних інгредієнтів, тоді як зволожуючий крем, тональний крем та сонцезахисний засіб налічують приблизно по 70 інгредієнтів.

real_2

BB-крем підходить для всіх типів шкіри?

Коротка відповідь: так, BB-креми підходять для всіх типів шкіри, включаючи жирну, суху, схильну до акне і т. д. Нюанс полягає у пошуку BB-кремів для різних відтінків шкіри. Так, дуже смаглявим дівчатам може бути важче підібрати вдалий тон, і якщо він не підходить, BB-креми можуть виглядати попелястими, це властивість інгредієнтів SPF на мінеральній основі, які містяться у більшості формул.

Як найкраще використовувати BB-крем?

Ви можете застосовувати BB-крем замість тонального крему у повсякденному житті. Якщо ваша шкіра має схильність до жирності, може бути достатньо зволожуючого BB-крему. Але якщо у вас нормальна або суха шкіра, ви можете нанести зволожуючий крем перед шаром BB.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа