Ортопедичний матрац: ваш ключ до здорового сну та комфорту

Міцний сон разом зі збалансованим харчуванням і фізичною активністю являються запорукою здоров’я. Якщо відсутність останніх двох умов позначається на самопочутті з плином часу, то погана якість нічного відпочинку уже за кілька ночей дає про себе знати у вигляді болю в спині та суглобах, поганого настрою та почуття розбитості. Вбереже від подібних проблем ортопедичний матрац. Це ідеальний варіант для тих, хто віддає перевагу комфорту та хоче тримати своє тіло в тонусі. 

Переваги для вашого здоров’я та комфорту 

01_29

Ортопедичний матрац отримав свою назву завдяки здатності правильно підтримувати хребет і рівномірно розподіляти вагу тіла під час відпочинку. Це допомагає зберегти спину в природному положенні і покращити якість сну. Проте важливо вибрати якісну модель, яка дійсно буде відповідати цим вимогам. Вирішивши купити ортопедичний матрац в інтернет-магазині (такою можливістю зараз користується більшість споживачів), необхідно врахувати ряд критеріїв, про які поговоримо нижче. Спочатку виділимо декілька ключових переваг такої продукції: 

  1. Анатомічність. Досить жорстка конструкція не утворює провисань або хвиль під час використання. 
  2. Гігієнічність. Сучасні матеріали, які використовують у виробництві ортопедичних матраців, непридатні для проживання комах і не накопичують пил. Моделі зі знімним чохлом легкі в догляді. 
  3. Функціональність. Магазини пропонують різні моделі ортопедичних матраців, включаючи топери для диванів, які є мобільними та легкими для прибирання і зберігання. Також існують двосторонні моделі, призначені для використання в різні сезони або з різним ступенем жорсткості. 
  4. Лікувальний ефект. Ортопедичні матраци запобігають болю та дискомфорту. При наявності хвороб опорно-рухового апарату такі моделі не дають їм прогресувати. 

Обираючи ортопедичний матрац, ви отримуєте ключ до здорового сну і комфорту під час відпочинку, що може покращити якість життя. 

Види ортопедичних матраців 

Виділяють два основних типи ортопедичних матраців: 

  1. Пружинні. Обладнані спеціальними блоками пружин, які можуть бути залежними (з’єднаними) та незалежними. Такі моделі точно адаптуються до вигинів тіла та менше схильні до деформацій. Вони забезпечують високий рівень підтримки та дозволяють спати в природному положенні. 
  2. Безпружинні. Мають різні наповнювачі нового покоління. Серед популярних варіантів наповнювачів варто виділити латекс, пінополіуретан, піну з ефектом пам’яті, койру кокоса. 

Кожен з цих видів ортопедичних матраців має свої особливості і підходить для різних спальних потреб. Вибір залежить від власних вимог до комфорту та підтримки. 

Критерії вибору ортопедичного матраца 

images

Щоб забезпечити собі ідеальні умови для сну, необхідно врахувати ряд критеріїв: 

  1. Жорсткість. Частим вибором споживачів є середньо-жорсткі моделі. Проте деяким групам людей підійдуть м’які чи жорсткі варіанти. Орієнтуватись потрібно на свій стан здоров’я, вік та вподобання. Так, для людей у зрілому віці чи тих, вага котрих складає менше ніж 50 кг, можуть підійти м’які матраци. Споживачам з масою тіла понад 90 кг чи проблемами з опорно-руховим апаратом краще обрати жорсткі моделі. 
  2. Розмір матраца. Важливо вибрати модель, яка точно відповідає розмірам вашого ліжка або спального місця. 
  3. Зонування. Буває поздовжнім і поперечним. Його мета — розподілити жорсткість і пружність у співвідношенні до частин тіла. 

Важливо визначити свій бюджет, щоб вибрати матрац з відповідної цінової категорії. При цьому слід пам’ятати, що якість сну є важливою інвестицією у здоров’я. 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа