НАЗК внесло до переліку спонсорів війни світового лідера зварювального обладнання ESAB

Swift-Cut_MAR-2023_ESAB_post-header

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло американсько-шведську промислову компанію Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB) до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«Світовий лідер у сфері виробництва зварювального обладнання та матеріалів принципово залишається в рф, утримує там заводи та постачає свої товари через систему державних закупівель російському Газпрому», – йдеться у повідомленні НАЗК.

Компанія працює в росії більш як 20 років та створила там вже понад 6 тисяч робочих місць. ESAB має понад 150 дистриб’юторів, представлених у всіх федеральних округах рф, а також має на її території два заводи і технологічний центр, який здійснює відпрацювання технологій, навчання та демонстрацію обладнання.

В межах російської програми імпортозаміщення, на цих заводах компанії виробляють російські та фірмові зварювальні матеріали ESAB, а також електроди, дроти та флюси. Компанія допомагає державі-терористу справлятися з наслідками накладених на неї санкцій, а також забезпечує технологічні спроможності рф.

У червні 2022р компанія офіційно оголосила про продовження роботи у росії: «Одне з популярних питань до нашої команди і мене, зокрема – чи плануємо залишатися на російському ринку. Відповідь однозначна: продовжуємо працювати!», – заявив Алексей Нужний, генеральний директор ТОВ «ЭСАБ Россия и СНГ».

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа