Найбільші банки України підписали меморандум про пільгове кредитування енергетики

17 найбільших банків України підписали меморандум про пільгове кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури. Передає ExPro, з посиланням не «Економічну правду».

Згідно із текстом меморандуму, банки-підписанти зобовʼязуються докладати зусилля з організації доступного кредитування для підприємців, які реалізовують проєкти, спрямовані на підвищення рівня енергонезалежності країни. До підписання спільного меморандуму долучилось 17 найбільших банків України, чисті активи яких станом на 1 травня 2024 року становили понад 83% від загальних активів усіє банківської системи України.

Сума кредиту, залежно від сегмента, може становити від 500 тис євро до 25 млн євро, а власний внесок клієнта повинен становити від 10% до 50% залежно від розміру проєкту. Фінансувати будуть зокрема проєкти з будівництва сонячних, вітрових, біогазових станцій, біомаси, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, промислові акумуляторні батареї, високоманеврені, накопичувані, когенерації тощо. Для ФОПів та малого бізнесу – енерго двері або вікна, сонячні панелі, тощо. Можлива також відстрочка погашення основної суми кредиту до 6-12 місяців або до моменту введення об’єкту в експлуатацію.

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа