Кращі детективні книги в магазині Readeat

Детективи — один з найпоширеніших жанрів літератури. Вони допомагають відпочити від буденності, розвивають логічне мислення та інтуїцію. Якщо хочете прочитати щось захопливе та з нестандартним сценарієм, пропонуємо вибрати детективи книги серед кращих за версією читачів Readeat. Які видання зараз вважаються найцікавішими — розкажемо в добірці.

Яку детективну книгу з асортименту Readeat варто прочитати

Детективи різних авторів дуже відрізняються один від одного. Якщо в одних книгах прогнозувати продовження вкрай легко, то інші тримають читача в напрузі до останньої сторінки. У пошуці небанальних книг пропонуємо ознайомитися з такими виданнями.

«Темні кутки», Гіліян Флінн

Історія пошуку правди у минулому власної сім’ї, хоч не завжди вона може бути приємною. Брат головної героїні Ліббі Дей скоїв страшне вбивство рідних, коли їй було всього 7 років, і саме завдяки її свідченням був ув’язнений. А тепер Карна спілка запрошує Ліббі копирсатися у минулому, щоб визначити, хто справді був винним в загибелі її сім’ї. Хоча Бен вживав наркотики, це ще не доводить його причетність до вбивства.

«Посібник з убивства для хорошої дівчинки», Голлі Джексон

Давно забута справа про вбивство зірки школи знову відкривається завдяки звичайному проєкту американської школярки. Доки всі продовжують вірити в те, що убивця згодом скоїв самогубство, Піппа Фіц-Амобі шукає нові докази та поступово доходить розгадки. Ця захоплива книга — неодноразовий номінант на декілька премій, тому її варто прочитати справжнім поціновувачам детективів.

«Я бачу, вас цікавить пітьма», Ілларіон Павлюк

Український детективний роман, що встиг завоювати серця тисяч читачів. Історія про те, як київський кримінальний психолог Андрій Гайстер вирушає у селище Буський Сад на допомогу у пошуку маленької дівчинки. У селищі — серійний маніяк, однак жителі закривають очі на його звірства, а пошук зниклої дівчинки нікого, окрім Андрія, не цікавить. Людська байдужість та матеріалізація гріхів — чи вдасться розкрити цю справу та знайти дівчинку живою?

«Справа Аляски Сандерс», Жоель Діккер

Деталі справи про вбивство Аляски Сандерс виходять на поверхню лише через 11 років, коли сержант поліції Перрі Ґегаловуд отримує анонімного листа. Невже засуджені тоді чоловіки насправді були невинними? Нове розслідування, в якому полісмену допомагає письменник Маркус Ґольдман, доволі складне та заплутане, і, лише дочитавши до кінця, ви дізнаєтесь, чи було воно успішним.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа