КЕС: розгляд революційних методів і технологій для стоматології

Імплантація — це найкращий спосіб відновлення втрачених зубів, який дозволяє отримати красиву та функціональну посмішку. Вона використовується у випадках будь-якої складності — від заміщення одного зуба до лікування повної відсутності зубів (адентії). Такі послуги надає естетична стоматологія у Києві — КЕС клініка. Тут Пацієнтам доступні передові досягнення сучасної стоматології, інноваційні протоколи імплантації, імпланти та протези преміальної якості.

kes-1

Джерело: kes.com.ua

Сучасна стоматологія в Києві: КЕС клініка на передовій

Клініка впродовж 23 років надає послуги з імплантації. Робота лікарів високо цінується не тільки в Україні, а й за її межами. До лютого 2022 року близько 40% Пацієнтів були іноземцями, які спеціально приїздили на лікування.

Для відновлення посмішки у КЕС використовуються імпланти від авторитетних виробників:

 • Alpha Bio (Ізраїль);
 • BioHorizons (США);
 • Nobel Biocare (Швейцарія/США);
 • Straumann (Швейцарія).

Протезування проводиться за допомогою керамічних коронок та коронок з діоксиду цирконію.

kes-2

Джерело: kes.com.ua

Забезпечте свої зуби найкращою діагностикою та лікуванням у КЕС Клініці

Перший етап в імплантації зубів — поглиблена діагностика зубощелепної системи, за результатами якої лікарі розробляють індивідуальний протокол. Для точної візуалізації використовують методи ортопантомографії та комп’ютерної томографії, віртуальне планування та інші досягнення навігаційної імплантології.

За необхідності перед встановленням імплантатів проводяться терапевтичні заходи:

 • лікування карієсу та зубних каналів;
 • видалення нежиттєздатних зубів;
 • лазерне лікування пародонтиту.

Спільна робота КЕС та світових лідерів у стоматології

Лікарі КЕС Клініки співпрацюють з колегами з різних країн, щоб забезпечити найвищу якість послуг. Вперше в Україні були налагоджені контакти з університетом у Цюриху (Швейцарія) для використання хірургічних шаблонів SMOP при встановленні імплантатів.

Такий спосіб дозволяє вживлювати конструкції без розрізів, щоб реабілітація була максимально швидкою та комфортною. Завдяки співпраці з професіоналами Ronald E. Jung и Christoph Hämmerle лікарі КЕС підвищили свій рівень навичок.

У складних випадках лікарі звертаються до німецької лабораторії Steingmann and Yauch. Команда КЕС клініки отримала неоціненний досвід з виготовлення телескопічних коронок для більш естетичного та надійного протезування.

kes-3

Джерело: kes.com.ua

Біомеханіка Biomet 3I: українська клініка розкриває нові можливості

Лікарі КЕС Клініки першими в Україні встановили інноваційні та надійні імплантати BIOMET 3I виробництва США. Конструкції виконані з міцного титану, який має гарну біосумісність і швидко приживається завдяки спеціальному покриттю NanoTite. Потовщені стінки та особлива форма імплантату забезпечує надійну фіксацію у різних клінічних випадках, а опція QuickSeat дозволяє закріпити елемент у кістці за лічені хвилини.

Імплантати BIOMET 3I мають унікальну технологію Platform Switching для надійного кріплення титанової конструкції та абатмента — перехідника, на який фіксується коронка або інший протез. Перемикання платформ підвищує надійність імплантації, дозволяє зберегти естетичний вигляд ясен та запобігти руйнуванню кісткової тканини.

Нова якість: 23 роки досвіду імплантації у КЕС Клініці

Головний лікар КЕС Клініки — стоматолог-хірург та ортопед, який є експертом у сфері імплантології. Також з моменту відкриття в медичному центрі працює досвідчена команда лікарів, які виконують різні види імплантації: встановлення одиничних імплантів, комплексні протоколи реабілітації: all-on-4, all-on-3, all-on-6.

kes-4

Джерело: kes.com.ua

За плечима лікарів сотні кейсів зі складними клінічними випадками. Серед них:

 • реконструкція посмішки при тяжкому пародонтиті,
 • тотальна реабілітація при ускладненому карієсі та відсутності більшості зубів.

Імплантація у КЕС Клініці проводиться всім Пацієнтам, незалежно від віку. Найстарший Пацієнт, якому була виконана успішна тотальна імплантація, — жінка 90 років.

Стабільний успіх та впевненість: методика Кюрі у стоматології

При тривалій відсутності зубів об’єм кісткової тканини щелепи зменшується, тому в цій ділянці не можна надійно зафіксувати імплант. Для вирішення такої ситуації використовують різні методи хірургічної пластики. Один з них — аутопластика за методом Кюрі, тобто відновлення товщини кістки за допомогою власного трансплантата Пацієнта. Головний лікар клініки КЕС Володимир Вікторович Дуда особисто проходив навчання в автора технології — німецького професора Кюрі.

КЕС клініка: Передовий досвід у застосуванні протоколу all-on-4

При повній адентії рекомендований протокол на 4-х імплантах, що показує 98% успішність при 10-річному спостереженні. Такий метод передбачає вживлення у кістку щелепи 4-х титанових конструкцій, на які кріпиться протез. У результаті Пацієнт отримує функціональну та натуральну на вигляд посмішку.

kes-5

Джерело: kes.com.ua

КЕС Клініка виконує імплантацію all-on-4 понад 20 років. Ще у 2003 році головний лікар В.В. Дуда вперше провів такий тип імплантації та поділився своїми здобутками у «Клубі імплантологів» в Одесі. Впродовж двох десятиліть виконано безліч таких протоколів, і на сьогодні повне відновлення посмішки за 1 візит — стандарт лікування у КЕС.

Забезпечте своїй усмішці найкращий догляд у КЕС Клініці

Крім імплантації, лікарі надають повний перелік послуг.

У клініці проводиться:

 • гігієна зубів за допомогою ультразвуку та апарата Air-Flow;
 • пародонтологічна чистка;
 • пломбування;
 • естетична реставрація;
 • лазерне лікування;
 • вирівнювання зубів;
 • корекція прикусу.

Головне бажання стоматологів КЕС — щоб кожен Пацієнт мав здорову та естетичну посмішку, незалежно від початкової ситуації.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа