Гаджети для меломанів: огляд сучасних акустичних систем

Виробники сучасних акустичних систем для дому пропонують девайси кількох типів: прості, багатоканальні або потужні (меломанські). Вибір залежить від особистих уподобань і бюджету покупця. Експерти E-Katalog проаналізували попит українців і сформували огляд популярних моделей в інтернет-магазинах станом на березень 2024 року.

Edifier R2850DB

Полична трисмугова акустична система класу Big Size of Edifier керується через пульт ДК або відповідний застосунок, адаптований для гаджетів. 150-ватна потужність, поєднана з тримінгом, забезпечує об’ємне якісне звучання. Цифрове оброблення сигналу (DSP) та динамічний контроль діапазону (DRC) усувають спотворення і покращують звучання навіть за низької гучності. Користувачеві запропоновано кілька можливостей під’єднання акустичного пристрою: Bluetooth, 2 лінійних аналогових входи, оптичний та коаксіальний кабель.

Ціна моделі в інтернет-магазинах — від 10 349 до 20 439 грн.

JBL Stage A170

Підлогова акустична система Stage A170 є представником молодших 2,5-смугових моделей лінійки. Ця модифікація підійде для комфортного прослуховування музики різних жанрів у стандартній 2-канальній системі. Для якісного відтворення HiRes-аудіо передбачено дюймовий твіттер в алюмінієвому куполі з верхньою межею в 40 кГц. 2 округлих порти фазоінвертора в тильній частині корпусу посилюють НЧ-смугу пристрою, забезпечуючи насичене та об’ємне звучання басів.

Вартість — від 11 249 до 45 421 грн.

HECO Victa Prime 702

Високоякісна акустична система HECO призначена для роботи у складі домашнього кінотеатру або як незалежне джерело звучання. НЧ та СЧ-динаміки оснащено целюлозними дифузорами з довгими дерев’яними волокнами. Завдяки потужній системі з феритових магнітів і котушок модель якісно відтворює треки будь-якого жанру. Купол твітера виконано з синтетичного шовку, що дозволяє покращити фазові характеристики звучання. За заявою виробника, частотний діапазон лінійки Victa Prime 702 якісно відтворює треки в SACD-форматі.

Ціна в інтернеті — від 11 180 до 27 245 грн.

Примітка. У статті використані дані ek.ua, актуальні станом на березень 2024 року.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа