Фахівці компанії Nikola Cars швидко та без проблем доставлять вашу Tesla з Америки

Для тих, хто вирішив придбати автомобіль Tesla у США та не знає, як правильно це зробити, не має достатньо інформації чи досвіду, щоб пригнати Tesla до Києва з Америки, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії NikolaCars. Ми допоможемо вам від початку вашого задуму до пригону та підготовки автомобіля, включаючи оформлення всієї необхідної документації.

 Пригоном автомобілів Tesla наша компанія займається з 2018 р. і у своєму арсеналі має пристойну базу вдячних клієнтів. Немає сенсу розповідати про переваги тому, хто зайшов на цю сторінку, напевно, ви вже маєте уявлення про автомобілі цієї марки. Однак, ви можете вивчити тест-драйв цього авто.

Думаємо, ви також знаєте, що купувати автомобілі Tesla у США вигідно через пільгове розмитнення (1 кВт = 1 євро) електромобіля, незалежно від року його випуску. Це істотна економія фінансів, оскільки, приміром, розмитнення автомобіля Tesla з батареєю 100 кВт буде коштувати вам всього 100 євро.

Де саме в США і як саме компанія Nikola Cars купує автомобілі Tesla?

Покупку автомобілів та електромобілів Tesla ми здійснюємо через аукціони. У США є три найпопулярніші аукціони, що спеціалізуються на продажу автомобілів:

Аукціон Copart

Copart — це один із найбільших аукціонів, заснований у 1982 році. Сьогодні він надає платформу для продажу/купівлі авто, пошкоджених внаслідок аварій, стихійних лих чи інших причин. Аукціон орієнтований на різних покупців:

 • дилерів;

 • покупців запчастин;

 • ремонтних майстерень;

 • на фізичних осіб.

Оскільки аукціон працює онлайн, купити на Copart лот із Tesla через інтернет можуть учасники аукціону, перебуваючи у будь-якій точці світу.

Аукціон IAAI (Insurance Auto Auctions, Inc.)

Заснований у 1982 році аукціон IAAI, або Insurance Auto Auctions спеціалізується на продажу автомобілів, які були списані страховими компаніями після аварій, затоплень або інших пошкоджень. IAAI також продає відновлені автомобілі, а також авто без пошкоджень на онлайн та офлайн аукціонах, що дозволяє учасникам вибирати найзручніший спосіб участі. Основні клієнти IAAI — це дилери автомобілів, переробники автозапчастин та ремонтні майстерні.

Аукціон Manheim

Це найбільший у світі аукціон з продажу автомобілів, заснований ще в 1945 році. Він належить компанії Cox Automotive та має численні філії по всьому світу. Аукціон Manheim пропонує вживані електромобілі Tesla та інші марки, пропонуючи широкий спектр послуг:

 • оцінку автомобілів;

 • фінансування;

 • транспортування;

 • ремонт.

Як одна з найвпливовіших компаній в автомобільній аукціонній індустрії, аукціон Manheim орієнтований на дилерів та приватних покупців.

Отже, аукціони IAAI та Copart пропонують до покупки пошкоджені авто. Цілі автомобілі можна вигідно придбати на аукціоні Manheim. Всі три аукціони відіграють важливу роль в автомобільній індустрії США, забезпечуючи доступ до широкого асортименту транспортних засобів для різних категорій покупців та продавців.

Принцип та особливості роботи компанії NikolaCars на американських аукціонах

Наше основне завдання на цих аукціонах — вибрати максимально вигідну пропозицію для клієнта. Далі ми намагаємося швидше доставити автомобіль Tesla в Київ та зайнятися його ремонтом.

Нижче ви можете ознайомитися з усіма етапами нашої покупки автомобілів Tesla в США для наших клієнтів:

 1. Визначення критеріїв купівлі — на даному етапі ми погоджуємо з клієнтом критерії купівлі та підписуємо договір.

 2. Пошук авто, торги — наші менеджери займаються пошуком авто на аукціонах і намагаються викупити автомобіль, що цікавить клієнта (всі варіанти попередньо узгоджуються з клієнтом у месенджері).

 3. Оплата — після схвалення клієнта ми робимо інвойс, клієнт оплачує покупку через банк. Інвойс оформляється у сумі купівлі + комісія аукціону.

 4. Доставлення авто в порт США — в середньому ця процедура займає не більше одного тижня. Вартість доставлення залежить від віддаленості аукціону від порту (в середньому близько 400-500 $).

 5. Доставка Tesla з порту США в Україну — здебільшого всі автомобілі приходять до порту Одеси протягом 1–2 місяців (вартість становить 900 $).

 6. Розмитнення & брокер — після прибуття автомобіля в Україну оплачується розмитнення та послуги брокер-експедитора. Процедура займає не більше одного тижня. Вартість:

 • розмитнення автомобіля Тесла складає — 1 € за 1 кВт;

 • брокер-експедитор — 700 $.

 1. Доставлення авто до Києва — з Одеси до Києва машину доставляють на лафеті, приблизна вартість становить близько 150$.

 2. Ремонт авто — наше СТО займається ремонтом машини, включаючи:

 • відновлення;

 • прошивку;

 • навігацію;

 • сертифікації;

 • постановка на облік.

Не шукайте інших хитромудрих способів купити Теслу в США та пригнати в Київ — довірте це спеціалістам нашої компанії, оформивши заявку на відповідну послугу на сайті Nikola Cars. Ми зробимо це краще і швидше, без жодних проблем і зволікань, щоб ви якнайшвидше отримали авто своєї мрії!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа