Економіка для росії – це лише один із засобів ведення війни

УЦБСв Румунії

9 листопада команда Українського центру безпеки та співпраці взяла участь у панельній конференції «День української мови в Румунії» на тему геополітичних викликів України. Спікерами виступили очільник Центру Сергій Кузан та координаторка міжнародної співпраці УЦБС і представниця ЄКУ в Києві Соломія Хома.

Зустріч організована Союзом Українців Румунії об’єднала 33 спікерів з України, Румунії, Молдови та Словаччини. Учасники дискутували на теми продовження багатовимірної підтримки України, санкційну політику проти рф та санкції проти іноземних спостерігачів на так званих виборах на ТОТ, способи протидії російській дезінформації, а також вплив цих явищ на соціально-політичні процеси в Європі.

Спікери УЦБС розповіли про російські маніпуляції навколо підтримки України та наголосили на важливості контролю за дотриманням санкцій, накладених на росію та введенням нових. 

“Російські мережі активізовуються, попереду найскладніші випробування. Всі провокації, які влаштовує сьогодні рф під виглядом “падіння” російських безпілотників та ракет на території Румунії та Польщі, мітингів та заворушень, спрямовані на дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в країнах Європи, поширення дезінформації та посилення недовіри до державних інституцій, просування наративів про необхідність повернення стосунків з рф на довоєнний рівень. Зараз Європа є тилом воюючої України”, –  коментує Сергій Кузан, голова УЦБС. 

Висловлюємо щиру подяку за організацію заходу Президенту Союзу українців Румунії (СУР) Миколі-Мирославу Петрицькому, а також Світовому Конгресу Українців, Європейському Конгресу Українців та посольству України в Румунії. 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа