ДБР повідомило про підозру двом директорам держлісгоспів на Львівщині, які санкціонували вирубку дерев на мільйони гривень

Турківське лісове господарство

Працівники ДБР повідомили про підозру двом директорам державних лісових господарств на Львівщині. Обидва керівники незаконно видали лісорубні квитки для роботи на територіях, які входять до природно-заповідного фонду Національного природного парку Бойківщина.

Посадовці видали дозволи попри те, що на таких землях рубки можуть відбуватися лише після погодження з Міністерством екології та природних ресурсів із дотриманням відповідних лімітів, а також з дозволу Львівської ОДА.

Зокрема в одному з лісництв ДП «Турківське лісове господарство» незаконно зрубали 465 букових дерев, завдавши збитків державі на понад 2 млн грн.

А в ДП «Боринське лісове господарство» на підставі незаконно виданого лісорубного квитка вирубали 85 ялин та ялиць. Шкода довкіллю склала майже 200 тисяч гривень.

В обох випадках зрубану деревину продавали приватним підприємствам.

Директорам лісових господарств, один з яких є депутатом Самбірської районної ради, повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень (ч.1, ч.3 ст.365 КК України)

Подано до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави, що дорівнює розміру завданої шкоди – загалом 2,2 млн грн.

Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.

Отримано з поштової розсилки ДБР

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа