Чим відрізняється хоспіс від лікарні?

Існує повністю хибне твердження, що лікарня і хоспіс за своїми функціями та призначенням майже нічим не відрізняються. В цих поняттях необхідно розібратися, адже варто розуміти принципову різницю між двома закладами, що мають важливе значення для життя людини.

Отже, хоспіс – це заклад медичного типу, куди потрапляють невиліковні пацієнти для отримання необхідної медичної допомоги, догляду від професійних спеціалістів. Хоспіс не займається лікуванням. головна мета такого закладу зводиться до забезпечення піклування за пацієнтом, наданні необхідної допомоги задля полегшення самопочуття. Тут не прописують ліки та не назначають процедур. А лише виконують настанови, щодо забезпечення та підтримання задовільного морального, фізичного стану хворого.

64fc58869ba0e

Лікарня – державна або приватна установа, де надається медична допомога. Хворого обстежують, ставлять діагноз, прописуюті лікарські препарати та процедури. Кожне відділення має свій профіль та фахівців, що знаються лише на вузькому колі питань. Хоспіс можна вважати домом, але з професійним медичним персоналом, який готовий полегшити біль, надати психологічну допомогу. В хоспісах створені всі необхідні умови для того, щоб пацієнт не відчував самотності та не заглиблювався у власні думки. Побачення з рідними дозволяються в будь-який час, на відміну від лікарні, де існує чіткий графік.

Хоспіс стане найкращім рішенням для тих, хто страждає на невиліковні захворювання та потребує постійної уваги, професійного догляду та чуйного ставлення. Тут не будуть намагатися відстрочити неминуче, не будуть говорити про надії та про те, що іноді дива трапляються. Тут все призначене для того, щоб пацієнт не відчував болю, залишався спокійним, не впадав и депресію. Гідність, чесність, безпека та спокій – це головні принципи, якими керується хоспіс.

Джерело: https://ridnyj-dim.com.ua/hospis-lviv

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа