Брендова упаковка як частина «розповіді» про вашу компанію

Упаковка товару – це те, що формує перше враження про нього. Звісно, вже згодом клієнт краще знайомиться з якістю вашої продукції та робить висновок на основі її використання. Та це не заперечує того, наскільки вагомим є пакування. Кожен постійний клієнт колись зробив перше придбання. Тож треба розуміти, які саме фактори впливають на те, щоб людина купувала саме ваш товар у той час, коли на ринку є достатньо велика конкуренція. Відповідь на це питання є комплексною. Приваблює гарний сервіс, правильна подача інформації, стильна брендові упаковка, обґрунтована ціна. Одним словом, спектр факторів великий, а стильна та якісна тара займає у цьому списку не останнє місце. Побачити цікаві варіанти упаковки можна тут – https://goodwillpack.com.ua/.

 

Яку роль відіграє упаковка товару з нанесенням логотипу

Упаковка може бути різною за своїм форматом. Гарний варіант – коли ви обираєте брендову тару з логотипом своєї компанії. Це оптимально з точки зору наступних її переваг:

  • Така упаковка виконує свою практичну опцію. Можна було б починати з естетики чи іміджевих аспектів, однак не варто забувати про основне безпосереднє завдання, на яке спрямована тара. Особливо – коли ми говоримо про коробки з картону. У цьому контексті часто використовуються такі матеріали як гофрокартон та мікрогофрокартон. Картонні коробки є цупкими та міцними. Відповідно, вони здатні захистити від пошкоджень товар, котрий знаходиться всередині.
  • Логотип на картонній коробці розповідає клієнту про вашу компанію. Чим більше корпоративної символіки вашого підприємства потрапляє у поле зору потенційного клієнта, тим краще йому запам’ятовується ваш бренд. А це значить, що, обираючи між кількох компаній, котрі пропонують товар ідентичної якості, потенційний покупець, скоріш за все, віддасть перевагу тому виробнику, який йому видається більш знайомим. Тож логотип на картонній коробці – це ще один інструмент, аби краще запам’ятатися клієнту.
  • Брендова упаковка стає частиною розповіді про компанію вашій цільовій аудиторії. Красиве пакування – це свідчення високих стандартів сервісу, яких неухильно дотримується підприємство. Це про увагу до споживача та про турботу по відношенню до нього.

Крім усього переліченого вище, варто зазначити, що картонна упаковка – це гарне рішення з точки зору екологічних трендів. На сьогодні очевидним є те, яких негативних наслідків довкіллю завдає надлишок поліетилену. Тож недарма навіть на законодавчому рівні в багатьох країнах обмежується обіг цього матеріалу. Відтак, актуальним стає питання про більш екологічні альтернативи сировини для виготовлення упаковки. Картонні коробки тут виграють.

Де замовити якісні картонні брендові коробки з логотипом

Для того, щоб якість виготовлених картонних коробок справді вас порадувала, варто довірити їх виробництво тій компанії, яка дійсно знається на цій справі. Це може бути типографія «ГудвіллПак». Поліграфічне підприємство знаходиться у Києві, а замовлення відправляє по всій Україні. Клієнтам допомагають підібрати оптимальні варіанти упаковки саме для їхнього товару, якісно їх виготовляють та естетично наносять логотип.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа