Білий дім попередив Конгрес про закінчення фінансування для допомоги Україні

whiteHouse

Білий дім попередив, що до кінця року в США закінчаться гроші для допомоги Україні, і додав, що якщо Конгрес не схвалить нову підтримку, то це «вдарить» по Києву.

Про це написала директорка з питань бюджету Білого дому Шаланда Янг у листі до спікера Палати представників Республіканської партії Майка Джонсона та інших лідерів Конгресу, пише Financial Times.

«Без дій Конгресу до кінця року в нас закінчаться ресурси для закупівлі додаткової зброї та обладнання для України та забезпечення обладнанням із військових запасів США», — написала Шаланда Янг.

За її словами, «немає чарівного джерела фінансування» — закінчуються гроші і бракує часу.

Також у Білому домі наголошують, що припинення військової допомоги Україні від США «не лише поставить під загрозу здобутки України, але й підвищить ймовірність російських військових перемог».

Шаланда Янг додала, що Україні потрібна і економічна підтримка, яка теж наразі під загрозою.

«Якщо економіка України впаде, вони не зможуть продовжувати боротьбу, крапка. путін це добре розуміє, тому росія зробила знищення української економіки центральною частиною своєї стратегії — що ви можете побачити в її атаках на український експорт зерна та енергетичну інфраструктуру», — аргументувала посадовиця.

Водночас, як написала в листі Янг, гроші для України принесуть користь економіці США, адже американські компанії отримають нові контракти.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа