Apple Watch: які оновлення отримав смартгодинник 9 покоління

Apple Watch є популярним продуктом компанії та найпродаванішим смартгодинником на ринку. Хоча бренд не є першовідкривачем технології, а наручні девайси сьогодні презентують багато марок, Еппл є беззаперечним лідером індустрії. Згідно з підрахунками на 2020 рік кількість проданих гаджетів перетнула відмітку у 100 млн. Така популярність цілком виправдана, користь смартгодинника для повсякденного життя користувачів не можливо переоцінити. Власники розумних пристроїв можуть легким рухом руки здійснювати дзвінки, отримувати інформацію, слідкувати за станом організму, обмінюватися повідомленнями, слухати музику тощо. Це відмінний вибір для ділових, спортивних, соціально активних людей, які прагнуть завжди залишатися на зв’язку та піклуються про своє здоров’я.

Чим особливі Еппл Вотч

Перший смартгодинник від Apple був представлений покупцям у 2015 році й одразу підкорив користувачів своєю зручністю, багатофункціональністю, надійністю, стильним дизайном. За 8 років з моменту запуску проєкту компанія презентувала 9 поколінь гаджетів. Нові моделі оновлювалися відповідно до потреб користувачів. Компанія Еппл відома застосуванням найкращих інноваційних технологій у своїх продуктах. У вересні 2023 року на ринок вийшла флагманська 9 серія розумних годинників, яка має свої особливості та переваги. В Україні купити Apple Watch останнього та попереднього покоління можна за посиланням: https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/apple-watch. Магазин StoreInUA вже багато років працює на ринку країни та пропонує оригінальні смартгодинники Еппл з офіційною гарантією за розумними цінами.

Флагманська серія Apple Watch втілила в собі найкращі функції попередників:

  • дисплей Always-On Retina, успадкований від гаджетів 5 серії, с підвищеною яскравістю до 2000 ніт;
  • датчик SPo2 для відстеження рівня кисню в крові, який було додано в Еппл Вотч 6 покоління;
  • розміри екрана 41 та 45 мм, запропонований починаючи з 7 серії;
  • сенсор температури шкіри, доданий в годинниках 8 покоління.

Смартгодинники мають вбудований GPS, компас, висотомір, функції виявлення аварії та падіння, додаток ЕКГ, є водонепроникними на глибині до 50 метрів, стійкими до пилу згідно зі стандартом IP6X, відстежують зміни частоти пульсу, сердечного ритму, стадії сну тощо. Гаджет має широкий спектр застосувань, незалежно від стилю та ритму вашого життя.

Унікальні характеристики Еппл Вотч 9 серії

Крім звичних функцій, флагманська модель отримала оновлення. Apple Watch останнього покоління пропонує такі покращення:

  1. Новий чіп S9 надає нові переваги. Наприклад, автономна обробка Siri безпосередньо на девайсі для швидшого доступу до даних.
  2. Мікросхема Ultra Wideband 2 покоління допоможе знаходити пристрої Apple поблизу, вказуючи шлях, сповіщаючи вібрацією чи звуковими сигналами.
  3. Найбільшим оновленням стала функція Double Tap. Вона дозволяє керувати смартгодинником не торкаючись екрана. Технологія розпізнає подвійний дотик великого та вказівного пальця. Її можна використовувати замість основної кнопки в додатку — для відповіді на дзвінки, паузи або початку відтворення музики, вимкнення будильника тощо.

Девайс також вирізняється збільшеною до 64 Гб місткістю пам’яті, вдвічі більшою за попередні моделі. Apple Watch 9 серії вже доступні для покупки. Смартгодинники 8 покоління, які втратили флагманські позиції, можна придбати за нижчою ціною. Швидко, безпечно та вигідно купити оригінальний гаджет Еппл можна на сайті storeinua.com. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір нової та вживаної техніки популярного бренду на будь-який бюджет.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа