60% компаній мають вакансії, при закритті яких віддають перевагу ветеранам

Наскільки українські компанії готові брати на роботу ветеранів? Щоб зʼясувати це Work.ua підбив перші підсумки проєкту з працевлаштування ветеранів «Назустріч» і проаналізував відповіді підприємств, установ та організацій, що пройшли чекліст.

Перше запитання, на яке відповідають компанії* — «Чи є на рівні найвищого керівництва організації розуміння важливості підтримки адаптації та працевлаштування ветеранів?». Адже в основі всього лежить бажання та готовність до змін. Лише 3% компаній відповіли на це запитання «ні».

У 36% компаній керівництво готово виділяти фінансові та інші ресурси, щоб організувати працевлаштування ветеранів, включно з інфраструктурою безбар’єрності, наявністю психологічної підтримки та змінами в корпоративній культурі. Ще 49% готові робити це частково.

Лише у 10% роботодавців у розділі про кар’єру на офіційному сайті є інформація про готовність брати на роботу ветеранів, а у 32% — про те, як компанія підтримує ЗСУ.

8% компаній серед команди рекрутерів мають ветеранів на цій позиції.

У 78% роботодавців немає навчальних програм для рекрутерів, де б була розкрита базова інформація про військові навички ветеранів та ієрархія Збройних сил, що допомагають більше зрозуміти досвід військових та ветеранів.

Попри те, що 60% мають вакансії, при закритті яких віддається перевага ветеранам, лише 25% компаній вказують в описах вакансій, що відкриті для найму ветеранів.

Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитись тут.

*Під «компаніями» та «роботодавцями» вказано лише тих (1 325), які пройшли чекліст і є авторизованими роботодавцями на сайті Work.ua.

На сьогодні чекліст пройшли понад 1400 компаній із більш як 43 000 роботодавців на сайті Work.ua. Підкреслимо, що чекліст є інструментом самоперевірки. І найперше він призначений для того, щоб підприємства, установи та організації змогли провести внутрішній чекап та підсвітити ті аспекти, які варто доопрацювати.

Вікторія Білякова

PR-менеджерка Work.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа