6 причин використовувати крем для повік

Шкіра навколо очей відрізняється особливою будовою й потребами. Тож крем для зони навколо очей має специфічну формулу, що відповідає запитам тонкої шкіри навколо очей без сальних залоз.

Засіб, що надає реальний результат, пропонує бренд INSTYTUTUM. Їх крем Truly-Transforming можна наносити навколо очей і на повіки вранці та ввечері. Він стане завершувальним етапом щоденного догляду за шкірою.

Причини використовувати спеціальний крем

Потужний зволожувальний крем для шкіри навколо очей одночасно бореться з проблемами цієї зони. Він має концентровану формулу, що допомагає підтягнути шкіру повік, усуває набряки тощо.

Шість основних причин, чому треба додати спеціальний крем для повік у повсякденний догляд:

  • можна усунути появу зморшок чи коригувати їхню глибину;
  • зменшується набряк навколо очей і пом’якшується шкіра;
  • глибоко зволожується шкіра;
  • верхні повіки ніби підтягуються;
  • шкіра освітлюється, кола під очима стають світліше;
  • коригуються «гусячі лапки» у кутках очей.

Варто ще й правильно вибирати формулу крему. Наприклад, у засобах INSTYTUTUM є екстракт кори шовкової акації й сігезбекії — ефективність компонентів доведена. Ці інгредієнти надають ефект ліфтингу й візуально висвітлюють шкіру.

Як використовувати крем?

Принцип використання крему простий: його просто треба наносити на шкіру навколо очей і верхні повіки легкими масажними рухами. Цей засіб гарно підходить для щоденної рутини. Ним можна користуватися вранці й увечері.

Наносьте крем точково, а потім розтирайте вздовж орбітальної кістки. Але ж і уникайте потрапляння засобу на вії чи в око.

Читайте інструкцію до кожного засобу, аби не нашкодити собі. Наприклад, крем можна наносити на шкіру навколо очей. Його також можна наносити на верхні повіки. Вибирайте засоби, що будуть відповідати вашим конкретним запитам.

Крем для повік гарно зволожує й усуває наслідки вікових змін. За його допомогою можна освіжити шкіру й досягнути бездоганного результату вдома.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа