5 переваг професійних принтерів для етикеток

Маркування ー один із обов’язкових процесів під час виготовлення товару. Таким чином виробник доносить до покупця інформацію про основні властивості продукту, а саме, його склад, умови зберігання, термін придатності тощо. Для нанесення умовних символів використовують спеціальне обладнання та носії.

Етикетка ー картка невеликого формату з надрукованим на ній штрих-кодом та іншими даними. Вона має шар клею з одного боку, за допомогою якого її фіксують на упаковці, коробці або самому виробі. Принтери для друку етикеток універсальні й широко використовуються в різних галузях промисловості від логістики до виробництва.

http://domino-kiev.com.ua/storage/files/filemanager/SEO%20TEXT/domino%209.jpg

Етикетувальне обладнання: що це таке

Так називається пристрій, за допомогою якого швидко й просто отримують клейкі картки невеликого формату. Їх легко прикріпити до поверхні зі скла, пластику, паперу, дерева, металу та інших матеріалів. Етикетувальні машини дуже прості в керуванні, не доведеться витрачати багато часу, щоб інтегрувати їх у процес виробництва.

Обладнання легко налаштувати відповідно до конкретних потреб виробництва або обмежень. Під час його експлуатації можна використовувати як одно-, так і багатоколірний друк, якщо вибрати оптимальне чорнило. За потреби є можливість налаштувати серіалізацію, автоматичне оновлення часу й дати, встановити необхідні параметри нанесення, задати розмір етикетки.

Етикетувальне обладнання не варто плутати зі звичайним принтером, адже це обладнання має багато нестандартних функцій. Зокрема, для внутрішніх підрахунків для кожної одиниці в ньому передбачений процесор. Завдяки опції зміщення дати є можливість встановити та визначити термін придатності продукту. Вибрати й замовити потрібну для свого підприємства модель зручно на сайті компанії «Домінанта».

Які головні переваги принтера для друку етикеток

Використання цього обладнання повністю виключає необхідність нанесення клейких карток вручну. Останній спосіб маркування не популярний, адже займає багато часу, зусиль, і в процесі не завжди виходить уникнути помилок. Проте, якщо долучити до справи спеціальні машини, це допоможе збільшити швидкість і точність виробництва.

Використання етикетувальних машин дає велику кількість переваг:

  • висока продуктивність. Установки здатні переносити потрібну інформацію на носій дуже швидко, при цьому, вони працюють із максимальною точністю. Виключено вірогідність помилки через людський фактор;
  • універсальність. Етикетувальні машини дуже просто інтегрувати у виробничий процес. Вони підходять для різних видів та типів носіїв;
  • надійність. Обладнання розраховане на довготривалу експлуатацію, тому його придбання швидко окупиться. Використання етикетувальної машини дозволить зменшити витрати й автоматизувати виробництво;
  • простота управління. Щоб працювати з етикетувальним автоматом, не потрібні спеціальні знання або навички. Не доведеться постійно контролювати й відстежувати виробничий процес;
  • гнучкість. Техніка адаптована до різних видів етикеток та пакування, тому її можна використовувати для будь-якої компанії. Достатньо один раз встановити правильні параметри та відкоригувати їх, коли задача зміниться.

Етикетувальний автомат працює фактично без участі людини. Це додаткова вигода, адже не доведеться наймати окремо персонал для роботи з обладнанням.

Принтер для друку етикеток від компанії «Домінанта» універсальний, простий у використанні та гнучкий в налаштуваннях. Він показує високу продуктивність у різних сферах виробництва та дає можливість оптимізувати процес виготовлення товару.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа