Вийшло 250 однохвилинних серій «України в огні 2»

Україна в огні 250 серій

Однохвилинний серіал «Україна в огні 2» на 20 жовтня доступний у 250 серіях. Серіал встановив безпрецедентне досягнення – виходячи щоденно з 1 березня вже восьмий місяць. Сиквел однойменної кіноповісті Довженка у форматі мобільного кіно в кожній серії-фільмі висвітлює певну подію, особистість чи тему на основі переважно відео очевидців. У серіалі оформлено більше 20 циклів (наприклад, «Герої України», «Російські воєнні злочини», «Остання зйомка», «Козацький драйв», «Кохайтеся, чорнобриві»). Відначально входячи у топ фільмів українського виробництва в світі, фільм титрується англійською мовою і безоплатно доступний онлайн (наприклад, у FB, Instagram).

 

 

«Україна в огні 2» (Ukraine on Fire 2): цікаві факти

  1. Перший серіал про вторгнення – мобільне кіно-свідчення. «Україна в огні 2» — перший серіал про російську агресію 2022 року. Перша серія оприлюднена ще 1 березня, а на 20 жовтня доступні 250 серій. Найпопулярніша — «Перероджена в огні» (про дитину, народжену під обстрілами в Старобільську). Фільм створюється переважно на основі відео очевидців хронометражем 60 секунд. Він титрується англійською, має зручний формат (вертикальний виклад під екран смартфону 9:16.
  2. Назва серіалу – сучасна алюзія на кінопоему Довженка «Україна в огні» (1943). Вогонь — водночас руйнівна сила та животворна стихія України. Фільм – своєрідний сиквел і відповідь на антиукраїнський фільм «Україна у вогні» (Ukraine on Fire) продюсера Олівера Стоуна, який використав довженківську назву для пропутінських наративів.
  3. Цикли серіалу. Тематично в серіалі оформлено близько 20 циклів: за назвою міст (Маріуполь, Чернігів, Херсон, Одеса, Харків, Гостомель, Охтирка та інші), темою, як-от «Російські воєнні злочини», «Врятуйте мою школу», «Все для перемоги» (про волонтерів), «Козацький драйв» і «Герць» (про звитяги на війні), «Україна – переможець» (спортивні досягнення під час війни), «Воєнна історія кохання» («Кохайтеся, чорнобриві»), «Бомби як вбивча російська культура»; про особистості – «Герої України», «Остання зйомка», Народна душа» та інші.
  4. Найпопулярніші цикли: «Герої України» та «Народна душа» — про героїв України, які удостоєні звання «Героя України» й шани людей за свою харизму й пожертву. Інна Дерусова та Катерина Ступницька (перші жінки-героїні після російського вторгнення), Мирослав Симчич, Віталій Скакун, Євгеній Громадський, Олександр Оксанченко, Валерій Чибінєєв, Володимир Балюк, Сергій Пономаренко, Дмитро Коцюбайло, Дмитро Чавалах, Вадим Зеленюк).
  5. Цикл «Остання зйомка» (Last Shooting) — про загиблих зі сфер кіно та ЗМІ (Брент Рено, Макс Левін, Паша Лі, Олександра Кувшинова, П’єр Закревскі, Віра Гирич, Олександр Махов, Віктор Дєдов, Євгеній Сакун, Фредерік Леклерк-Імхофф, Мантас Кведаравічус, Олександр Суворов, Ілля Чернілевський, Денис Бондарев, Ігор Гуденко, Олексій Чубашев, Юрій Олійник, Роман Жук, Віктор Дудар, Олексій Юрченко, Віталій Дерех).
  6. У топах. «Україна в огні 2» традиційно входить в топ українських фільмів за версією IMDb.com (рідкість для неігрових фільмів) — найбільшої кінобази в світі,  отримує позитивні відгуки.
  7. Автори наразі не афішуються з міркувань безпеки, Instagram позначає їх як «Народ України». Серіал  виходить онлайн щоденно і вільно доступний онлайн (FB: https://www.facebook.com/UkraineOnFire2, Instagram: https://www.instagram.com/ukraineonfire2).
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа