Відкриття нової виставки в Українському музеї в Чикаґо

House by the Lake

Будинок біля озера”, Виставка Наталії Корф-Іванюк, відкриється на 20 жовтня о 19.00 год. триватиме до 5 листопада 2023 року.

«Щоб справді почути себе, потрібні мовчазні дні… Розчинитися в просторі й часі, не рахувати дні й не звертати уваги на години, не помічати зміни полюсів і бути мовчазним, але уважним. Нарешті, дозвольте собі розкіш усамітнення та поєднайтеся з ранковою прохолодою. Розчинитися в туманних рядах вечора, вдихнути вологе після дощу повітря, примружити очі від серпневого сонця, відчувши спокій у душі та серці. Це такий простий мотив, настільки знайомий, що межує з банальністю, позбавлений таємних символів і смислів, без агітації та пропаганди, вільний від жорсткої актуальності сьогодення. Це просто будинок біля озера, дерева, що відбиваються у воді, окремі будівлі біля дороги, вуличний ліхтар, далекі вогні на горизонті, час від часу порушувані безтурботною фігурою дитини.

Мої пейзажі пишу під відкритим небом, тому що пленерний живопис ніколи не втрачає своєї актуальності. Тільки так можна увійти в особливий просторовий транс, створити діалог між фарбою та світлом і відчути музику на полотні. Ці тонкі, інтимні пейзажі тримають глядача серед шаленого темпу життя та хаосу дня, що наближається. Ви відчуєте, як спокій наповнює вас ноткою ніжної осінньої меланхолії, цілющим бальзамом для душі, який наповнює її силою продовжувати…»

Наталія Корф-Іванюк народилася 16 квітня 1985 року в Кременчуці, навчалася в Полтавському національному технічному університеті. Здобула ступінь магістра образотворчого мистецтва на кафедрі образотворчого мистецтва у 2015 р.

З 2002 р. бере активну участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних виставках, творчих пленерах, проводить численні персональні виставки. Крім того, з 2010 року вона є членом Національної спілки художників України.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа