
Співачка Охтирчанка до Дня народження Лесі Українки презентує нову музичну відео роботу «Хто вам сказав?». Для написання пісні «Хто вам сказав?» було використано вірш Лесі Українки «Хто вам сказав, що я слабка», музику Охтирчанки, а от над аранжуванням попрацював штучний інтелект. Режисером відео стала Валерія Охтирчанка: «Відеокліп знімався на трьох локаціях, одна із яких розташована в моєму рідному місті Охтирка. Зйомки відбувалися у чотири різні дні. Але це все тривало протягом двох років. Перший фрагмент із книгами був відзнятий майже два роки тому узимку. Потім я поступово планувала зйомки в наступних локаціях. Зйомки на мотоциклі відбулися в липні 2025-го, а на парковці – уже в серпні 2025-го. Я режисер, сценарист цього кліпу.»
У кліпі зображено три героїні: перша – це сильна вогняна захисниця-воїн, друга – це слабка та ніжна дівчина, а третя – мужня та відчайдушна гонщиця, яка мчить у невідому подорож майбутнього. Кожен із образів – це порівняння із сучасними українками, які захищають Батьківщину у війську або були вимушені поїхати закордон шукати прихисток.
Співачка зазначила, що вона народилася також 25-го лютого й через це завжди відчувала душевну спорідненість із поезією Лесі Українки. Охтирчанка вважає, що слова вірша «Хто вам сказав, що я слабка» сьогодні актуальні для кожної українки, адже це історія особистої щоденної боротьби за життя та виживання, у кожному рядку пісні можемо впізнати себе, свою битву із обставинами, злом та безнадією.
https://youtu.be/mI11mMirYY0?si=Wv4NbPDtugWXjiej ( музичне відео «Хто вам сказав» )


