
20 років тому:
29.06.2006 – у Житомирі помер Михаїл Сабрига – ЧНІ (новіціат 1963, довічні обіти 8.11.1971), священник (1974) та єпископ (1986) катакомбної УГКЦ. Єпископську хіротонію в підпіллі уділив Архиєпископ В. Стернюк. Після легалізації УГКЦ єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, згодом Тернопільсько-Зборівський єпарх. Народився у с. Бортків на Львівщині 1940.



