УККА бере участь в україно-американських переговорах з Зеленським

SenatorRobPortman

Сенатор США Роб Портман (R-OH) відвідав Україну протягом останнього тижня травня, щоб зустрітися з новообраним президентом України, іншими високопосадовими чиновниками та лідерами громадянського суспільства. Приєднався до сенатора Роба Портмана на кількох офіційних зустрічах і Андрій Футей, президент Українського Конгресового Комітету Америки (УККА, національна організація, яка представляє інтереси американців українського походження з 1940 року). Футей взяв участь у зустрічі сенатора з Президентом України Володимиром Зеленським, секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Данилюком та заступником голови Адміністрації Президента Вадимом Пристайком.

До офіційної делегації США увійшли сенатор Портман, пан Футей, заступник керівника місії посольства США в Україні Джозеф Пеннінгтон, і Марк Ісаковіц, начальник штабу сенатора Портмана.

Portman2

“Особливою честю та привілеєм було супроводжувати співголову Сенатського українського Кокусу під час його візиту до Києва. Включаючи УККА до цих високопоставлених зустрічей, сенатор продемонстрував міцне партнерство з нашою українсько-американською спільнотою і важливість нашої організації”, – сказав Футей. Він також додав: «Мені дуже сподобалося, що сенатор Портман торкнувся ініціатив Президента Зеленського, які були порушені на моїй попередній зустрічі з ним на початку місяця, включаючи проведення реформ, які повинні наблизити Україну до ЄС і НАТО».

Portman3

Пан Футей раніше брав участь у інавґурації президента Зеленського і зустрівся з ним у Києві 21 травня 2019 року разом з президентом Всесвітнього Конґресу українців (СКУ) Павлом Ґродом, щоб визначити пріоритети підтримки України в її боротьбі з військовою агресією Росії, економічного розвитку України та зміцнення зв’язків між усіма українцями, де б вони не жили, щоб створити один потужний голос.

Сенатор Портман неодноразово відвідував Україну і продовжує активно займатися політичними, економічними та військовими подіями в Україні. Сенатор Портман також є співзасновником та співголовою Сенатського Кокусу України, а 19 жовтня 2016 року отримав Шевченківську відзнаку Свободи — нагороду УККА.

Опубліковано Українці в світі.