У Міннесоті помер українець Ігор Вовковинський – найвища людина у США

Вовковинський1

У штаті Міннесота від хвороби серця у 38-річному віці помер актор українського походження Ігор Вовковинський. Він був відомий своїм зростом — 234,5 сантиметра, потрапив до Книги рекордів Гіннеса й був визнаний свого часу найвищим жителем Штатів.

Про смерть Ігоря повідомила його мама Світлана.

«Я і його старший брат Олег були з ним до кінця. Його остання вечеря була: кусок Київського торта і фанта.За кілька годин до смерті його провідали Олегова дружина Алла і дітки. Ігор був радий їх бачити, і хоч говорити йому було важко, пробував пожартувати над його племінником Андрієм, чи вивчив той українську мову за місяць в Україні», – написала вона у Facebook.

Вовковинський2

Ігор народився 18 вересня 1982 року на Вінничині. У віці 7 років разом із матір’ю Світланою та старшим братом Олегом переїхав в місто Рочестер для лікування – страждав від хвороби, яка вражає гіпофіз.

Саме там їм вдалося зібрати кошти на операцію та лікування, якого тоді потребував Ігор. На той час він досяг зросту 182 см й важив понад 90 кг.

У 2010 році його внесли в Книгу рекордів Гіннеса як найвищого жителя США, зріст якого становив 234,5 см. Ігор Вовковинський також зіграв в стрічках «Шоу доктора Оз» та «Позашлюбний тиждень».

FILE - In this Sept. 12, 2009 file photo, Igor Vovkovinskiy, 27, of  Rochester, Minn, standing 7-feet and 8-inches tall,  listens to President Barack Obama, not pictured, during a health insurance reform rally in Minneapolis.  Vovkovinskiy, the tallest man in the United States, has died in Minnesota. He was 38. His family says the Ukrainian-born Vovkovinskiy died of heart disease Friday, Aug. 20, 2021, at the Mayo Clinic in Rochester.  (AP Photo/Haraz N. Ghanbari, File)

Крім того, чоловік брав участь у передвиборчій кампанії Барака Обами 2008 року як його «найбільший у світі прихильник». Також Вовковинський брав участь у постановці Злати Огнєвіч, яка представляла Україну на «Євробаченні-2013».

Вовковинський4

Джерело: uapost.us

 

Опубліковано Українці в світі.