Європарламент прийняв рішення на користь територіяльної цілісності України

На пленарній сесії в Страсбурзі європейський політичний бомонд прийняв резолюцію, згідно з якою зняття з Росії санкцій ЄС можливе лише після відновлення контролю України над Кримом.

europalament

Все – баста! А тому, попрошу різного роду політичних шісток з Баварії і вотчини пані Лепень особливо не напружуватися в своїх поривах гімнастичного прогину під Кремль, адже без Криму не бачити їм щедрою Россіюшкі як своїх вух. Та й спекуляції на цю тему більш недоречні.

З іншого боку, не забуваємо, що сьогодні ж в російську Думу надійшла пропозиція від Глави ради директорів Інституту аналізу політичної інфраструктури Євгена Туніка, щодо внесення поправок до Конституції РФ дозволяють відмовитися від проведення виборів парламенту і президента «в період економічного тиску з боку Заходу». Якщо ж врахувати підсумки на пленарній сесії в Страсбурзі Європарламенту то можна вважати Путіна незмінним лідером Россіюшкі на довгі, довгі роки, поки не закопають! Адже всі ми прекрасно розуміємо, поки живий Вова з Кримом питання остаточно, політичними методами, вирішено не буде.

І ось виникаємо деяка дилема … Як довго росіяни зможуть терпіти незмінного лідера і незмінне погіршення економічної ситуації в країні? Чи не волею замислюєшся над тим, а не закопають чи Вову раніше терміну самі ж росіяни?

Джерело: ukrainianpeople.us

Опубліковано Новини.