ВООЗ рекомендувала ще один препарат для лікування COVID-19

Regeneron

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала препарат Regeneron для лікування пацієнтів з важкою формою COVID-19. Про це повідомляє uapost.us.

Випробування показали, що препарат на основі антитіл Regeneron знижує ризик госпіталізації для невакцинованих, літніх пацієнтів або пацієнтів з ослабленим імунітетом та тих, чий організм не здатний на повноцінну імунну реакцію на коронавірус. Тоді ще експериментальний Regeneron використовувався для лікування президента США Дональда Трампа, коли той був госпіталізований із діагнозом Covid-19.

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я рекомендувала лікування препаратом Regeneron пацієнтам із високим ризиком госпіталізації та пацієнтам без природних антитіл, які переносять хворобу у важкій формі. Рекомендації були опубліковані в Британському медичному журналі (BMJ).

У липні Японія повністю схвалила лікування антитілами пацієнтів з Covid-19 від легкого і середнього ступеня тяжкості перебігу хвороби. Велика Британія схвалила Regeneron в серпні, і тоді ж він отримав екстрене або тимчасове застосування в низці інших країн, зокрема у США, Індії, Швейцарії та Канаді.

Наразі глобальне агентство охорони здоров’я UNITAID веде переговори з Roche про більш низькі ціни і справедливий розподіл між регіонами, особливо в країнах з низьким і середнім рівнем доходів.

Препарат, розроблений компанією Regeneron – це комбінація двох версій антитіл. Таке поєднання підвищує ефективність лікування. Раніше в листопаді аналогічний отримав препарат Eli Lilly. Препарат також створено на основі антитіл, але в ньому тільки одна версія антитіл.

Опубліковано Новини.