Цукерберг забанив Трампа в фейсбуці та Інстаґрамі на два тижні

Trump-неполучилось

Засновник Facebook Марк Цукерберг повідомив, що президент США Дональд Трамп щонайменше два тижні не зможе користуватися своїми сторінками у Facebook та Instagram, тому що “в цей період ризики занадто високі”.

Події 6 січня у Вашингтоні демонструють, що президент США Дональд Трамп має намір використати решту часу на посаді, “щоб підірвати мирний і законний перехід влади до обраного наступника Джо Байдена”. Таку заяву зробив  у Facebook засновник соціальної мережі Марк Цукерберг.

“Його рішення використовувати цю платформу для виправдання, а не засудження дій його прибічників біля будівлі Капітолія справедливо стурбувало людей у США й у всьому світі. Учора ми видалили ці заяви, тому що вважали, що їхній ефект – і, ймовірно, їхня мета, – спровокувати подальше насильство”, – підкреслив Цукерберг.

За його словами, після підтвердження результатів президентських виборів Конгресом пріоритетним завданням для США є забезпечення миру у 13 днів, які залишилися до інавгурації Байдена.

Цукерберг нагадав, що Facebook іноді маркував пости Трампа, іноді видаляв їх, якщо вони порушували політику соцмережі.

“Ми робили це, тому що вважаємо, що громадськість має право на максимально широкий доступ до політичних заяв, навіть спірних. Але нинішній контекст принципово відрізняється від використання нашої платформи для підбурювання до насильницького повстання проти демократично обраного уряду”, – заявив засновник Facebook.

За інформацією Цукерберга, блокування акаунтів Трампа у двох соцмережах, що належать Facebook, буде продовжено.

“Ми вважаємо, що ризики дозволити президенту й далі користуватися нашим сервісом у цей період дуже великі. Тому продовжуємо блокування в його акаунтах Facebook та Instagram на невизначений строк і щонайменше на найближчі два тижні до завершення мирного переходу влади”.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.