Манафорт займався українською політикою навіть із в’язниці

trump&manafort

кс-політтехнолог Віктора Януковича Пол Манафорт у 2018 році продовжував займатися українською політикою. Про це повідомляє Washington Post з посиланням на деталі частково засекреченої стенограми закритого слухання прокурорів і адвокатів Манафорта у справі проти нього за брехливі свідчення.
Відзначається, що така діяльність Манафорта порушує домовленості зі слідчими спеціального представника Департаменту юстиції  Роберта Мюллера, згідно з якими Манафорт погодився на співпрацю в обмін на скасування деяких звинувачень проти нього.
На слуханні прокурори обговорювали мотиви, за якими підсудний політтехнолог міг збрехати в певних епізодах. Зокрема, вони допустили, що він таким чином хотів “збільшити свої шанси на помилування”.
На думку сторони звинувачення, Манафорт може обманювати слідство навіть зараз, після того, як суд у вересні визнав його винним.
В інший момент слухання прокурор Ендрю Вайсманн звинуватив Манафорта в тому, що він збрехав слідству для того, щоб приховати схеми, через які він відмивав гроші, поки працював на виборчий штаб Трампа. Якщо судді визнають брехню Манафорта, це може вплинути на вирок проти нього за звинуваченнями в обмані уряду США, порушенні законів про лобізм під час роботи в Україні і спроби перешкодити правосуддю. У всьому цьому сам політтехнолог визнав свою провину.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.