До Конгресу вперше внесли проект резолюції про імпічмент Трампа

trump3

Депутат Конгресу від Демократичної партії Бред Шерман у середу, 12 липня, вніс до Палати представників проект резолюції про імпічмент президента США Дональда Трампа. Документ на чотирьох сторінках за авторством Шермана має на меті запустити процедуру імпічменту Трампа “за тяжкі злочини та правопорушення”, інформує AFP.

“Ми починаємо докладати зусилля з метою підштовхнути юридичний комітет Палати представників провести слухання з питання про перешкоджання правосуддю і російського втручання в наші вибори”, – наголошується в заяві Шермана, оприлюдненій на його офіційному сайті.

Шерман зазначив, що спробу перешкодити розслідуванню щодо радника з національної безпеки Майкла Флінна, а також розмову і подальше звільнення директора Федерального бюро розслідувань Джеймса Комі можна розцінити як перешкоджання правосуддю. Шерман вказав, що його заявка – лише “перший крок дуже довгого шляху”. “Але якщо імпульсивна некомпетентність продовжиться, то в кінцевому підсумку – через багато місяців – республіканці приєднаються до ініціативи щодо імпічменту”, – заявив Шерман.

Це перший випадок висунення подібного звинувачення з метою імпічменту Трампа. Оскільки більшість у Палаті представників та у Сенаті США нині належить Республіканській партії, то перспективи схвалення такої ініціативи поки що є вкрай невисокими.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.