Відбувся з’їзд СУМ в Україні

IMG_20191028_133345

26-27 жовтня на Тернопільщині відбувся XVIII Крайовий з’їзд Спілки Української Молоді в Україні. Урочисте відкриття Крайового З’їзду відбулось у сесійній залі Тернопільської міської ради. Делегатів та гостей привітав діючий Голова СУМ в Україні Андрій Фендик, який передав слово Міському голові Тернополя Сергієві Надалу. Спільною молитвою з отцями ПЦУ та УГКЦ продовжили засідання.

Після обрання Президії З’їзду учасники заслухали вітання від гостей: Міністерства молоді та спорту України, Головної Пластової Булави, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви і Тернопільської єпархії Православної Церкви України, Світової Управи СУМ.

Після звітів уступаючої Управи та Контрольної комісії, делегати продовжили роботу у комісіях. Відтак, за результатами голосування СУМ в Україні знову очолив друг Андрій Фендик До керівництва Спілкою також увійшли 1 заступник подруга Леся Голик, заступник друг Олександр Семирга, голова Крайової Виховної Ради подруга Андрея Кардаш, секретар подруга Настя Віль, скарбник друг Юрій Іляш.

Також було обрано Крайову Контрольну Комісію у складі: Юрій Заруцький – голова, Денис Степанов та Мирослав Симчич – члени ККК, та Крайовий Товариський Суд: Богдан Бень – голова, Катерина Симчич та Василь Ільницький – члени КТС.

Леся Голик

Опубліковано Громадське життя.