Відбувся марафон семінарів “Курс Вільних Людей 2019”

kvl

Два місяці, з 21 вересня по 18 листопада, команда КВЛ проводила дводенні тренінги для активної молоді в різних містах України.

kvl2019-1

Семінари «Курс Вільних Людей» – це цикл заходів неформальної освіти для молодих людей, які хочуть бути громадянами-державниками, творити зміни свого оточення та шукають для цього однодумців, необхідних знань і вмінь.

kvl2019-2

Ключові акценти курсу:

– як функціонує держава;

– як пов’язані між собою Верховна Рада, Кабінет Міністрів та Офіс Президента України;

– що таке ОБСЄ, НАТО, ЄС, ПАРЄ та яке їхнє ставлення до України;

– як аналізувати інформацію довкола нас;

– як розпізнати фейки та не повестися на них;

– гібридна війна та найактивніші її фронти.

Загалом:

– семінар відбувся у 8️ обласних центрах України;

– понад 2️00 молодих людей виявили бажання взяти участь;

1️5 лекторів в поті чола готували актуальні та інформативні гутірки;

2️ щасливчики виграли круті брендові подарунки від КВЛ;

“З огляду на те, що відбувається сьогодні в Україні критично важливо розуміти базові речі, про які ми розповідаємо на семінарах, та вміти оцінювати їх. Цьогоріч КВЛ був особливим адже ми повність розкрили всі фронти гібридної війни, яка ведеться проти України. Гутірки проходили у формі дискусії під час яких учасники були неймовірно активними, а крім того обізнаними яким зараз є порядок денний в Україні. Також нашій команді неймовірно приємно отримувати фідбек від учасників: хтось каже, що почерпнув для себе багато нового, а хтось  -, що семінар надихнув його до дії. Саме до такого результату ми прагнули, коли розробляли курс”,- ділиться враженнями керівник КВЛ Василь Панькевич.

kvl

Захід проводився з ініціативи ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Опубліковано Громадське життя.