У суботу, 21 січня – глобальна акція Stop Putin War in Ukraine!

У суботу, 21 січня 2017 року Всесвітній рух патріотів України вже втретє організовує демонстрації проти війни в Україні під гаслом «Stop Putin War in Ukraine».

15823686_1834507190099491_1006966167632594921_n

Акції пройдуть практично на усіх континентах світу, у багатьох містах та країнах ,серед яких Берлін, Париж, Цюріх, Будапешт, Мілан, Прага, Афіни, Київ, Рига, Мадрид, Львів, Москва, Неаполь, Мюнхен, Франкфурт, Лісабон, Гаага, Відень і Остін, Техас, Гонконг, та інші.

В Києві акція буде організована СИЛОЮ ЛЮДЕЙ на Майдані Незалежності під стелою о 15:00.

Незважаючи на підписані Мінські мирні угоди, спостерігачі ОБСЄ досі не мають безперешкодного доступу до контрольованих Росією районів, так званих “Донецької і Луганської Народних Республік”. Вирішальна більшість нападів відбувається в нічний час, коли спостерігачі ОБСЄ залишають свої робочі пости.

Протягом 25 років держава Україна є незалежною, і непорушність її державних кордонів була гарантована в Будапештському меморандумі 1994 року Сполученими Штатами Америки, Великобританією, Францією та Російською Федерацією.

Беручи вищезгадані факти до уваги, ця війна є триваючим порушенням міжнародного права, юридично зобов’язуючого міждержавного договору і Мінських мирних угод.

Організація звертається до лідерів міжнародного співтовариства, Європейського Союзу, Європейського Парламенту і представників ОБСЄ з проханням допомогти у виконанні наступних кроків, щоб забезпечити припинення війни:

  1. Вивести усі іноземні окупаційні збройні формування, військову техніку, а також найманців з території України (включно з Кримом) під наглядом ОБСЄ. Роззброїти всі незаконні групи. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12.02.2015р. і резолюції Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.
  2. Збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу, сім днів на тиждень, та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, тому що російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
  3. Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включаючи українських полонених, військових та цивільних, що незаконно утримуються на территоріях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії) , а також громадян інших країн, які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями – згідно з п.6 Мінських угод від 12.02.2015р.
  4. Звільнити незаконно тимчасово окуповану країною-агресором Росією територію Криму і Севастополю, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.

Ми дуже Вам вдячні та цінуємо усе що Ви робите для України і для зупинення російської збройної агресії проти України. Однак цього не достатньо. Щоденно гинуть люди. Ви як світові лідери маєте за прямий обовязок стояти на захисті міжнародних правових норм, дотримання прав людини. Також ми розуміємо що українські воїни стримують російську агресію, яка, як би не вони пішла б уже на Європу. Тому просимо Вас якомога більше зусиль прикласти для звільнення незаконно окупованих Українських територій, в тому числі Криму, звільнення заручників та не законно затриманих осіб. Здобудемо мир у всьому світі.

 

Опубліковано Громадське життя, Новини.