Смертю героя загинув член ОУН «Мармус»

З глибоким сумом повідомляємо, що 2 лютого у боротьбі за Українську Державу під Кремінною на Луганщині смертю героя загинув член Організації Українських Націоналістів (б), Молодіжного Націоналістичного Конгресу та Пласту

marmus1

Василь-Яків Капустинський «Яків», «Мармус».

Василь-Яків Капустинський народився 1 січня 1998 року в селі Білий Потік Чортківського району Тернопільської області.

Навчався у Чортківському фаховому коледжі економіки та підприємництва, був головою студради коледжу. Брав участь у виставах народного аматорського театру ім. Панаса Карабіневича. Продовжив навчання на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету, отримавши диплом бакалавра за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності», закінчив магістратуру за спеціальністю «Психологія» (2022).

marmus3

Василь був одним із найсвітліших молодіжних активістів Тернопільщини, яскравим представником українського націоналістичного руху. Він щиро вірив у велике майбутнє Української Держави, щоденно працював над її розбудовою через свою професійну та громадську діяльність.

marmus5

Долучився до лав Молодіжного Націоналістичного Конгресу у 2017 році. У 2019 році обіймав посаду Голови Секретаріату Тернопільського осередку, а вже у 2021 році став Головою Тернопільського осередку та був обраний до складу Центрального Проводу МНК. Був комендантом вишкільного табору «Лисоня ім. Івана Гавдиди» та курінним всеукраїнської теренової гри «Гурби-Антонівці».

marmus4

З початком повномасштабного наступу агресора, Василь активно включився у волонтерську діяльність та з першого дня не полишав спроб мобілізуватися до війська для захисту нашої держави.

Після проходження базової підготовки був направлений у 95 окрему десантно-штурмову бригаду, яка перебувала на Лиманському напрямку.

Службу проходив на посаді стрільця-помічника гранатометника, проте навіть в умовах війська проявляв лідерські якості та виконував функції командира групи при виконанні бойових завдань.

Вічная пам’ять!

Слава Героям!

Тереновий Провід ОУН (б)

Опубліковано Головне, Громадське життя.