Промосковські воші

medium

Промосковський колаборант Василь Ломаченко, який, разом із іншими боксерами на кшталт Усика, Гвоздика тощо, цілковито підтримує ворогів України, зокрема, московську церкву, зазнав ганебної поразки в бою з американцем Теофімом Лопесом.

Таким чином зрадник позбувся всіх головних чемпіонських поясів у легкій вазі WBA Super, WBC Franchise, WBO і The Ring. Також Лопес зберіг за собою пояс IBF. За бій Ломаченко одержав три з чвертю мільйони доларів, американець – півтора. Відтак, московські батюшки в Україні навіть попри поразку свого «отрока» можуть сподіватися на чергові пожертвування для своєї злочинної діяльності.

Ситуація непересічна тим, що про радість українців від фіаско свого «репрезентанта» нині говорять не менше, ніж про факт першої поразки дотепер непереможного Ломаченка. Сарказму не бракує: «Проста нада пєрєстать атвєчать на удари!», «Чємпєонства – ета проста дєлєжка наверху!», «Ета фєдєраціі нас пасорілі, прастим баксьорам діліть нєчєва», «Нада отдєлять спорт от тітулов», «Паяса на хлєб нє намажешь».

Скандальні промосковські заяви Ломаченка та Усика зумовили їхнє потрапляння до сайту «Миротворець», бази «Чистилище», де перебувають зрадники, які не визнають або оправдовують агресію московитів супроти України. Навесні москалі створили документальний фільм «Здрастуй, брате! Христос воскрес», який вкотре нав’язує ідею братніх народів, спільної православної віри та інших пасквілів Кремля. У цій стрічці Ломаченко з Усиком просторікують «про єдину віру, вітчизну і народ». Звісно, не обійшлося без участі так званого митрополита РПЦ в Україні Онуфрія та інших батюшок – високих чинів КГБ. Репрезентували цю ганебну стрічку «Корсуньська Князь-Володимирська чоловіча пустинь», що в Орловській області Московії, та «Києво-Печерська лавра». З-поміж іншого у ній йдеться: «про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!».

Ось такої! У «нелегкі» для ворога часи, коли той анексував Крим, вторгся на Донбас і вбив вже понад десять тисяч українців, ці два стали на бік Московії! Якій вітчизні вони вірні?! Як на мене, то цілковите кощунство, що ці дві особи далі виступають під українським стягом, вважаються українськими спортсменами, дають інтерв’ю та роблять заяви як громадяни України!

Щодо сумної слави Онуфрія, то цей тип розмірковує у фільмі про шкідливість націоналізму, що нібито ділить родину! Далі батюшка в гебістських погонах стверджує: «Треба змусити себе пробачити один одного. І тоді, якщо ми пробачимо один одного, у нас з’являться зовсім інші почуття один до одного, не ворожі, а братерські, людські почуття». Себто, після пролитої москалями української крові на нашій землі ми маємо «змусити себе пробачити»! Аби в нас з’явилися «братерські, людські почуття»! Верх цинізму і підлості!

Очевидно, що все це мало б зацікавити відповідні служби безпеки. Та де там! За цілковитої їхньої бездіяльності, а то й потурання, нині відвертий ворог України Медведчук очолює все це кубло прокремлівських злочинців, не приховує польотів до Москви для зустрічі із Путіним, судить книжку про Василя Стуса, словом, безкарно чинить зло супроти України, підриває її державність.

Окрім поразки зрадника Ломаченка сталася й інша приємна подія. У турнірі Ліги націй збірна України сенсаційно здолала Іспанію! Вперше в історії! Та ще й за ситуації неабиякого кадрового дефіциту, поразки від французів і німців. Лише невиліковні мрійники говорили до гри про бодай нічию. А тут перемога! Звісно, Україна цього вечора тріумфувала! Але й тут не обходиться без злодіянь супроти нашої країни. За фіранкою всенародної любові до збірної, до її керманича Андрія Шевченка, до перемог ховаються прокремлівські злочинці. Зокрема, паливним спонсором національної команди України є така собі мережа заправних станцій ДП «Глуско». Важко повірити, але після стількох років війни з москалями пальне ця компанія одержує з Московії! Відтак, реалізує в Україні, зокрема й державним установам!

Ця «Глуско» є дочірньою компанією швейцарської Glusko Energy S.A., а та вже входить у групу Proton Energy Group S.A., співзасновником якої є такий собі громадянин Ізраїлю Нісан Мойсеєв. Цей Мойсеєв є ніким іншим як підсадною качкою Віктора Медведчука. Накладені на кума Путіна санкції США не заважають йому вести нафтовий бізнес у Московії через свою дружину Оксану Марченко. Сприяють розвитку бізнесу Медведчука спецслужби України та Росії. Зокрема, Федеральна служба з технічного та експертного контролю РФ, порушуючи свій статут, дозволила компанії «Роснєфть» пряме постачання палива до України! Чи є в когось сумніви, що тут не обійшлося без втручання самого Путіна?!

Ось так ворог наживається навіть на нашій гордості!

Титульним спонсором збірної України є мережа торгових центрів «Епіцентр», що належить подружжю Олександра та Галини Герег. Олександр Герега – колишній член Партії регіонів, який голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року і не голосував за їх скасування! Покинув злочинне кубло лише у лютому 2014 року. Нині він також народний депутат, член групи «За майбутнє». За майбутнє Коломойського, який також, як і Медведчук, вельми зацікавив американські судові органи.

Та що там всі ці Гереги, Медведчуки, Коломойські тощо! Навіть Зеленський, знаний за успішною роллю президента Голобородька, прагне скористатися з гри мільйонів. З нагоди 45-ї річниці тріумфу київського «Динамо» у Кубку володарів кубків та Суперкубку УЄФА Зеленський зустрівся із видатними гравцями клубу та вручив державні нагороди. Здавалося б, усе добре. Усе так. Але! Переможний фінал супроти угорського «Ференцвароша» відбувся 14 травня 1975 року! А тріумф у Суперкубку над мюнхенським «Байєрном» стався після поєдинків 9 вересня в Мюнхені та 6 жовтня у Києві. Нагородити ж знаменитих футболістів вирішили за тиждень до місцевих виборів. Видко, аби бодай якось і зайвий раз нагадати про себе хороших.

Рейтинг «зелених» нині падає із швидкістю більшою, ніж політ м’яча у ворота суперників «Динамо» під час переможних звитяг. Грядущі місцеві вибори мають дати правдиву оцінку легіонерам у владі, які давно опинилися в положенні поза грою.

Час очищатися від усіх цих перевертнів-заблуд, запроданців, манкуртів, злочинців, «сєпарів», шпигунів, ворогів тощо не тільки в українському боксі чи футболі, а й загалом в Україні!

Григорій Жибак

Опубліковано Громадське життя.