Ні кроку назад!

levus-rok

29 жовтня на заклик Руху Опору Капітуляції мешканці та гості Києва знову прийшли під Офіс Президента, протестуючи проти відведення Збройних Сил, яке розпочалося о 12.00  в місті Золоте Луганської області.

Активісти закидають президенту здачу позицій – на укріплені позиції, залишені ЗСУ, будь-якого моменту можуть зайняти росіяни й місцеві мешканці, особливо ті, які відкрито підтримували українських військових, опиняться в смертельній небезпеці.

Це, на думку активістів, може завершитися гуманітарною катастрофою: адже в разі загибелі бодай одного українського цивільного від рук окупантів, тисячі мешканців прифронтової зони, де також планується відведення військ, будуть змушені залишити свої домівки.

Владі також закидають свідому дезінформацію суспільства: сьогодні Штаб ООС офіційно заявив, що відведення відбувається після 7-денного режиму дотримання тиші. Хоча буквально вчора ООС заявив, що Золоте обстріляли 5 разів. Штаб намагається це пояснити, що то було не «на ділянці розведення», хоча насправді відстань між цими ділянками є дуже і дуже незначною.

На думку Руху Опору Капітуляції, відведення ЗСУ – це перший реальний крок до капітуляції, а далі все може відбуватися відповідно до «ефекту доміно» – відступ з інших прифронтових міст, новий закон щодо статусу ОРДЛО, амністія, федералізація, а потім – громадянська війна. Тому наміри влади вже межують з державною зрадою і президента треба отверезіти, поки не пізно.

«Народ сьогодні виступає в ролі арбітра. Ми стали свідками, як президент грубо порушив правила, вчинив дії які можна називати антиконституційними.

У футболі за порушення дається жовта картка, а друга отримана жовта автоматично перетворюється на червону.
Сьогодні ми вручаємо Зеленському жовту картку за здачу Золотого. Що буде після другої – хай президент здогадається сам, хай «мотає на вус». В нього ще є час зробити правильні для себе і для нас висновки», – заявляють організатори акції.
(фото – Володимир Кошовенко)

#Ми_маємо_гідність
#Ні_капітуляції
#рух_опору_капітуляції

Опубліковано Головне, Громадське життя.