Нелеґітимна Київрада не повинна створювати ілюзії наявности у Києві місцевого самоврядування

«Кияни не повинні дозволити Київраді, обраній в 2008 році, продовжити виконувати функції представницького органу громади міста після завершення терміну її повноважень 02 червня 2013…» – про це 15 квітня на круглому столі «Звільнимо Київ разом!» у Центрі Національного Відродження ім. Степана Бандери у Києві заявив голова Київської організації ВО «Свобода» народний депутат Андрій Іллєнко.

Учасники круглого столу схвалили, також, пропозицію очільника Київської міської організації ГО «Українська Справа» Олексія Кляшторного про покладення всієї відповідальности за нелеґітимний стан місцевої влади в столиці України починаючи з червня цього року особисто на президента Віктора Януковича та його представника у Києві, яким зараз є Олександр Попов, та створення механізму тотального контролю за їхніми діями.

В умовах «політичної анемії» т. зв. «парламентської опозиції», яку в народі дедалі частіше називають «реєстровою», громадські активісти домовилися у тижневий термін доопрацювати узгоджений план дій на час після втрати нині чинною Київрадою її леґітимности та донести його до киян, і всіх українців.

 

Опубліковано Громадське життя, Новини.