Американці та українки округу Лекаванна в штаті Пенсильванія прислали каски для захисників України

5

Віра… Для кожного українця сокровенне слово. Можливо, хтось не вкладав у нього такий важливий зміст до злочинної російсько-української війни. Зараз це слово стало головним для кожного в одному значенні – віра в Перемогу. Сполучені Штати Америки – країна, на яку ми звіряємося, якій довіряємо. Неоціненна допомога американців, їхня віра в українців не дає нікому зневіритися в Перемозі України над російськими окупантами.

4

На прохання допомогти придбати каски для оборонців України відгукнулися американці округу Лекаванна в штаті Пенсильванія. «Мешканці міст Скрентона та Данмора пожертвували 2 тисячі доларів, щоб мати змогу купити кевларові каски, які можуть регулюватися під індивідуальний розмір, – зізнається в своїх благодійних намірах захистити життя українських військових Олена Шемчук.

2

– Коли хто з полтавців їхав на передову та потребував такої допомоги, ми відразу намагалися зарадити, пересилаючи зібрані кошти Благодійному фондові «Свою Україну любіть» у Полтаві». «Каски рівня захисту 3+ були куплені в Польщі, вони мають кріплення для зовнішнього військового спорядження, на них пошиті маскувальні чохли, – такою є допомога на придбання амуніції для захисників України за словами членкині 64-го відділу округи Нью-Йорк Союзу українок Америки Валентини Шемчук. – На ознаку щирої вдячності ми даруємо виготовлені для жертводавців символи нашої віри в Перемогу над російськими окупантами – українські прапорці!».

3

Нашу віру не зламає ворог, бо в ній ми теж вільні! Ця віра пов’язує нас із дружніми державами. Наші молитви – за всіх захисників України, які вірою і правдою, ціною власного життя наближають Перемогу.

1

Опубліковано Громадське життя.