Заяви президента про “тишу” є маніпуляцією

lapin

Координатор Військової ради Руху Опору Капітуляції Ігор Лапін: Після сьогоднішніх втрат на фронті заяви президента про «тишу» в Золотому є цинізмом

Сьогодні ми стали свідками маніпуляцій, які лунали з вуст президента: адже після загострення на фронті та загибелі нашої посестри нам все одно говорять про відведення військ в 2-х населених пунктах, тому що там буцімто пару днів не було обстрілу. Тобто, якщо в одному населеному пункті 2 дні не стріляли, а в сусідньому в цей же період гинули люди, то це є підставою відводити війська? Та це ж цинізм!

Також цинізмом є заяви Глави МЗС Вадима Пристайка. Те, що він вчора казав, є неприпустимим протиставленням військових мирним людям (мовляв, це військові будуть винні, що цивільним будуть урізано виплати).

І попри зрив домовленостей під час засідання ТКГ в Мінську щодо розведення військ, Зеленський заявив, що відведення ЗСУ з Золотого і Петрівського все одно відбудеться за 5 днів.

Попри те, що під тиском Руху Опору Капітуляції Україна вчора не пішла на умови Кремля, це не означає, що у владі відмовилися від капітулянтських намірів. Тому ми готові за 5 днів реагувати і знову виходити на вулицю.

Опубліковано Пряма мова.