Слава захисникам України!

image001

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) щиро вітає українців з нагоди Свята Покрови, Дня захисника України та ювілейної 75-ї річниці Української Повстанської Армії і доземно вклоняється тим, хто в часи, коли «общеє добро в упадку», жертовно пішов «повинність ісправлять», ставши в обороні рідної землі з ідеєю в серці та зброєю в руках.

14 жовтня по праву стало загальнонаціональним святом. Під Покровом Богородиці українські козаки, січові стрільці, воїни Армії УНР, члени УВО та ОУН, бійці УПА боролися за волю і владу, силу і славу української нації, за Українську Самостійну Соборну Державу. За ці ж ідеали йдуть у бій і сучасні захисники України.

upa-con

Історія боротьби УПА сьогодні актуалізується зі всією гостротою. Чому вчить вона нас, сучасників, які висновки спонукає зробити? Насамперед це виразне усвідомлення того, що без боротьби УПА, яка виступила спадкоємцем національно-визвольних змагань початку минулого століття, дала поштовх і приклад для наступних поколінь, ми не могли б говорити про безперервність національної боротьби проти всіх окупантів, ми б не мали Української Держави, проголошеної 1991 року.

UPAist

Українська Повстанська Армія, створена з ініціативи й під проводом бандерівської ОУН на засадах українського націоналізму, об’єднала у своїх лавах під гаслами «За Українську Самостійну Соборну Державу!» та «Свобода народам! Свобода людині!» сотні тисяч борців, вперше в історії новітніх визвольних змагань усунувши такі деструктивні явища як партійщина та отаманщина.

Феномен УПА ґрунтується на завжди актуальних підставах орієнтації на власні сили українського народу, на безкомпромісній позиції боротьби проти всіх окупантів України, а також на стратегії творення спільного фронту поневолених народів. УПА ніколи не капітулювала. Повстанці вели боротьбу в різних обставинах різними методами: Це була боротьба у збройному підпіллі, у концтаборах і на засланні, у вимушеній еміграції, через виховання нових поколінь та передачу власних знань і досвіду наступникам.

Приклад борців мобілізує і надихає. Тому надзвичайно важливими є ювілейні відзначення на якнайширшому рівні, ініційовані Світовим Ювілейним Комітетом. Нехай це будуть загальнодержавні й громадські заходи, наукові конференції та мистецькі фестивалі, масові демонстрації, музейні експозиції та виставки, презентація літератури і меморіальні вшанування, зустрічі з ветеранами, тематичні публікації і передачі. Ювілейні заходи відбуваються в Україні та поза її межами. Несімо людям правду про УПА, вшануймо героїв визвольних змагань!

Слава Україні! Героям слава!

Провід ОУН (б)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа