Від граблів до драбин: ветерани розкажуть свої історії невдач та успіхів на онлайн-нетворкінгу

Проєкт «Без Броні – єдина база ініціатив для ветеранів» організовує ветеранський онлайн-нетворкінг «Від граблів до драбин: правдиві ветеранські історії». В суботу, 20 червня, протягом дня ветерани АТО/ООС ділитимуться історіями власних злетів і падінь на шляху до початку власного бізнесу, ведення громадської діяльності, створення ініціатив, культурних проєктів тощо.

unnamed

Ветерани, які почали щось нове по поверненню з війни, говоритимуть не лише про історії успіху – вони не побояться й розказати про невдачі та “граблі”, на які довелося ступати. У форматі “свої для своїх” немає місця даремному вихвалянню, тож ветерани говоритимуть про всі невдачі та дрібні промахи, які спіткали їх на шляху до мети.

Після кожного виступу ветерани спілкуватимуться з глядачами трансляції та відповідатимуть на запитання побратимів. Протягом дня ветерани, громадські активісти та небайдужі громадяни з усієї України матимуть можливість віртуального нетворкінгу, де кожен зможе знайти однодумців, потенційних партнерів або навіть інвесторів.

Участь у нетворкінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: bit.ly/Bez-Broni. Детальніша програма заходу з’явиться на сторінці події у Facebook зовсім скоро. Слідкуйте за оновленнями!

Інформаційний партнер онлайн-нетворкінгу «Від граблів до драбин: правдиві ветеранські історії» – UA: Суспільне мовлення.

Опубліковано Економіка.