Українська дизайнерка вийшла на подіум у Парижі разом зі світовими зірками

silchenko

У рамках Паризького тижня моди пройшло традиційне шоу L’Oreal Paris Le Défilé. На подіум разом з професійними моделями вийшли світові зірки та посланниці бренду.

Про це повідомляє uapost.us

У суботу, 28 вересня, в Парижі відбулося одне з найграндіозніших шоу тижня моди – L’Oreal Paris Le Défilé. У ньому взяли участь понад 50 моделей, і серед них зірки першої величини – актриси Хелен Міррен, Айшварія Рай, Єва Лонгорія, Енді Макдауелл, співачка і учасниця Spice Girls Джері Холлівелл, модель і акторка Даутцен Крус, ді-джей Су Джу Парк.

Для України цей показ примітний тим, що до зіркового складу потрапила український дизайнер Катя Сільченко, що є обличчям бренду в Україні.

silchenko2

У свою чергу, дизайнерка поділилася враженням від показу. «Мої друзі! Це був не показ, це справжній гімн жінкам сильним, гідним, упевненим, веселим, шляхетним! Була така концентрація неймовірної енергії, ми і сміялися, і плакали від щастя», – написала Катя Сільченко у своєму Instagram.

25-хвилинний показ супроводжувала жива класична музика і барабанники. Він пройшов у невимушеній атмосфері. Так, Єва Лонгорія позувала, диригуючи оркестром, а в фіналі вийшла на подіум з маленьким сином Енріке, Енді Макдауел надсилала всім повітряні поцілунки, а закрила шоу 74-річна Хелен Міррен, яка буквально випурхнула на подіум босоніж в легкій сукні.

Опубліковано Економіка.