Семінар «Підтримка розвитку жіночого підприємства на прикладі Канади»

cover_facebook

Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) в співпраці з Канадсько-українською торговою палатою, Київською торгово-промисловою палатою, Комітетом жінок-підприємниць при Київській торгово-промисловій палаті та Конференційною радою Канади запрошують вас долучитися до безкоштовного бізнес-семінару на тему «Підтримка розвитку жіночого підприємства на прикладі Канади».

Спікерка: Елісон Кіркленд (Alison Kirkland), директорка Центру комунікацій та надання клієнтських послуг для жіночих підприємств провінції Манітоба (Канада)

Дата: 6 вересня

Час: 15.00

Пані Кіркленд має багаторічний досвід розробки та впровадження інноваційних програм підтримки жіночого підприємництва. Кваліфікована менеджерка, спеціалістка в сфері бюджетування та пошуку нових бізнес можливостей для жіночих асоціацій (більше інформації за посиланням).

В ході семінару будуть розглянуті наступні запитання:

  1. Жіноче підприємництво: кваліфікації та питання управління бізнесом, системні бар’єри для жіночого підприємництва, інформація та навчання для жіночих МСБ.
  2. Організації та мережі, які надають підтримку приватним підприємствам МСБ на чолі з жінками на міжнародному рівні та всередині країни.
  3. Кращі практики і фактори успіху бізнесів на чолі з жінками.

До участі у заході запрошуються власниці та топ-менеджерки жіночих бізнесів, представники та представниці громадського та державного секторів, бізнес-асоціацій та медіа.

Участь в семінарі безкоштовна. Всіх бажаючих просимо зареєструватися до 18:00 4 вересня за посиланням. Звертаємо увагу, що кількість місць обмежена, тому участь можлива лише за умови підтвердження реєстрації.

Місце проведення: Київська торгово-промислова палата, вул. Б. Хмельницкого, 55

Опубліковано Економіка.