На українських торгах природним газом було досягнуто історичного мінімуму ціни

Kub GazНа торги, що відбулися 22 червня на ТБ «Українська енергетична біржа», було подано 18 позицій. В результаті торгів ціни на природний газ досягли свого мінімуму — ТОВ ДП «Укравтогаз» придбало 2,9 млн куб м ресурсу червня за ціною 1 860 грн/тис куб м (з ПДВ).

Також у ході торгів ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" реалізувала 10 млн куб м. ресурсу травня за ціною 2 400 грн/тис куб м (з ПДВ), та ТОВ “Юнайтед Енерджі” придбало 1 млн куб м. ресурсу травня за ціною 2 400 грн/тис куб м (з ПДВ). Середньозважена ціна склала 2 289,5 грн. що у порівнянні з попередньою сесією є нижчою на 13%. Загалом у ході торгів реалізовано 13,9 млн. млн куб м природного газу. 

"Сьогодні ми спостерігаємо значне збільшення попиту на природний газ на ресурс травня та червня. Активність учасників підтверджує той факт, що у порівнянні з початком минулого тижня об’єм реалізації природного газу на  ТБ «УЕБ» зріс на 178%. Така активність учасників безсумнівно пожвавлює конкуренцію на торгах, та дозволяє встановити найбільш релевантні ціни" — прокоментував результати торгів Генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.

ТБ «Українська енергетична біржа»

Опубліковано Економіка.