Мінфіни США і Канади обговорили наступні санкції проти росії

Freeland3Христя Фріланд, міністр фінансів Канади

Торонто, 20 червня (Reuters) – Міністр фінансів США Джанет Йеллен у понеділок зустрілася з міністром фінансів Канади Христею Фріланд, пообіцявши співпрацювати з різних питань, від санкцій проти Росії до збільшення виробництва енергії та зміцнення ланцюгів поставок.

Напередодні казначейство заявило, що Йеллен під час візиту підкреслить міцні економічні зв’язки між двома північноамериканськими союзниками, відвідавши бізнес-інкубатор та взявши участь у громадському форумі в Університеті Торонто.

«Я з нетерпінням чекаю обговорення з міністром Йеллен спільних економічних проблем, з якими стикаються обидві наші країни», – сказала Фріланд, коли міністри фінансів двох країн почали двосторонню зустріч.

Проблеми включають посилення санкцій проти Росії та просування глобальної податкової реформи, сказала Фріланд.

“Ми також можемо працювати разом, щоб збільшити виробництво енергії, яка дуже потрібна європейським та іншим країнам”, — сказала Йеллен, додавши, що вони також обговорять середньострокові плани переходу на більш чисті джерела енергії.

Міністри фінансів двох країн обговорили зусилля щодо зниження інфляції, йдеться у повідомленні Мінфіну США.

«Вони також обговорили спільні зусилля щодо пом’якшення глобальних наслідків агресії Росії, включаючи необхідність нарощувати виробництво викопного палива в короткостроковій перспективі для подолання високих витрат на газ та енергію, а також повторять важливість впровадження екологічно чистих енергетичних технологій, це зачіпає нашу залежність у середньостроковій перспективі», – йдеться в повідомленні Мінфіну США.

Для Йеллен на посаді міністра фінансів цей візит став першим до Канади.

Репортаж Девіда Лодера; Редагування: Сем Холмс і Річард Пуллін

Опубліковано Економіка.