Круглий стіл «Видимі та невидимі бар’єри: Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)»

cutis

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) запрошує долучитися до круглого столу на тему «Видимі та невидимі бар’єри: Гендерний аналіз викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)».

Захід відбудеться 28 травня 2019 р. з 15:30 до 18:30 у м. Київ (конференц-зал «Старокиївський» готелю «Radisson Blu Hotel», вул.Братська,17-19).

Під час круглого сталу планується презентація результатів дослідження на зазначену тему та обговорення наступних питань:

  1. Низьке представництво жінок-власниць і керівниць у вибраних для дослідження галузях, причини та наслідки, методи збільшення кількості жінок в ММСП.
  2. Низьке членство у бізнес-асоціаціях ММСП у власності та під керівництвом жінок. Пропозиції бізнес-асоціацій щодо збільшення кількості ММСП, очолюваних жінками, на шляху до експорту та методи їх впровадження.
  3. Складність виходу на нові ринки. Заходи, які мають бути здійснені урядом та іншими  зацікавленими сторонами для надання підтримки та посилення готовності до експорту ММСП у власності та на чолі з жінками.
  4. Вплив гендерних стереотипів та подвійного навантаження жінок на недостатню кількість ММСП у власності чи під керівництвом жінок та їх здатності отримувати вигоди від експортної діяльності.

До участі в круглому столі запрошуються представники міжнародних та громадських організацій, урядових інституцій, наукових та освітніх закладів, експортно-орієнтований бізнес, а також медіа.

Щоб підтвердити свою присутність на заході, будь ласка напишіть або зателефонуйте Тетяні Рясні, комунікаційному спеціалісту проекту CUTIS
triasna@cutisproject.org
+380661725403
Нагадаємо, що Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на нарощування експорту з України до Канади та збільшення інвестицій з Канади до України. Проект фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Проект реалізується Конференційною радою Канади спільно з Канадсько-українською торговою палатою.
Проект CUTIS реалізує програму підтримки експорту до Канади «U CAN EXPORT» у п’яти пріоритетних секторах: виробництво одягу, взуття, меблів та кондитерських виробів, а також ІТ-послуги. 

Опубліковано Економіка.