Книга Євгена Черняка «Big Money»

Євген Черняк – вітчизняний бізнесмен, публічна особа, відомий блогер, засновник і власник алкогольного холдингу Global Spirits. У його компанії входять відомі горілчані, коньячні і винні бренди – Хортиця, Мороша, Первак, Shustoff, Медовуха, Oreanda. Його нова книга Big Money – про бізнес і те, як досягнути успіху. Придбати видання можна на сайті book24.ua.

Про автора

За версією журналу «Forbes» Євген Черняк знаходиться в списку «100 найбагатших українців». Експерти оцінюють його стан в 298 мільйонів доларів.

Взимку 2018 року Черняк Євген запустив бізнес-канал на YouTube майданчику під назвою Big Money. На момент літа 2019 роки за каналом стежить близько 300 тисяч підписників і ця цифра постійно зростає. Кожне відео набирає понад 100 тисяч переглядів.

Інтерв’ю з успішними людьми

Формат проекту – відкриті інтерв’ю у відомих і успішних особистостей, в більшості підприємців, громадських діячів, блогерів і політиків, які розповідають, як потрібно вести бізнес і отримувати великі гроші. Гостями Черняка стають люди, які досягли значних перемог в своїй сфері діяльності і можуть поділитися особистими рецептами успіху і тонкощами ведення бізнесу з глядачами. В якості ведучого Євген Черняк задає гостям гострі і не завжди зручні запитання про підприємництво, конкуренцію, доходи, перші помилки і поразки. Без води, політики і цензури. Мінімум теорії, тільки факти і практичні поради.

На основі цих інтерв’ю і матеріалів, зібраних під час розвитку проекту, створена книга «Big money. Принципи перших». Вона буде корисна як початківцям стартаперам, так і практикуючим бізнесменам.

Головні герої

Одними з головних героїв цього видання є:

1. Владислав Чечоткін (засновник компанії «Розетка», найбільшого українського інтернет-магазину).

2. Дмитро Дубілет (співзасновник банку «Monobank», першого в Україні віртуального банку без відділень).

3. В’ячеслав Клімов (співзасновник компанії «Нова Пошта», найбільшої служби доставки в Україні).

4. Віталій Антонов (голова Наглядової Ради «Концерну Галнафтогаз»).

5. І, звичайно, сам автор книги, Євген Черняк.

Дізнайтеся історію перемог найвидатніших вітчизняних підприємців, про те, як створювати і з чого починати, як підтримувати і розвивати бізнес в Україні.

Книга «Big Money. Принципи перших» змотивує, дасть поштовх, допоможе збільшити швидкість і швидше досягти своєї мрії.

Опубліковано Економіка.