Американський Masschallenge відібрав український стартап для своєї програми

UniExo

Найбільший бізнес-акселератор США Masschallenge відібрав український стартап UniExo для участі в своїй програмі.

Участь у програмі дає автору стартапу Антону Головаченку можливість працювати з деякими компаніями, а також підключення до необхідних ресурсів і грантів на розвиток – за умови, що проєкт буде розвиватися.

“UniExo пройшов відбір в топовий акселератор MassChallenge Texas (in TOP-5 accelerators) у сфері охорони здоров’я. Що це дає? Розвиток стартапа і бізнес-моделі на американський ринок, можливість подачі заявки на FDA approval, clinical trials і співробітництво з деякими корпораціями як GM або Shevron і армією США. Це було нелегко, але ми змогли досягнути цього етапу розвитку, незважаючи на карантин. Далі більше “, – відреагувала команда проєкту.

UniExo – це роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей. UniExo має на меті допомогти людям із травмами і проблемами руху відновити функції рук та ніг за допомогою модульних робототехнічних екзоскелетних пристроїв без додаткової допомоги лікарів. Розробив його молодий український інженер Антон Головаченко.

Метою MassChallenge – є зміцнення всесвітньої інноваційної інфраструктури, шляхом надання допомоги стартапам в усіх галузях та в будь-якій точці світу.

Офіси мережі знаходяться в Бостоні, Техасі, Мехіко, а також в Ізраїлі, Швейцарії та Великобританії

Опубліковано Економіка.