Презентація книжки Людмили Ясної «Та, що «в темі» у Києві

Людмила Ясна

Міжнародний літературний конкурс “Коронація слова”, видавничий дім “Кондор” і київська книгарня “Zakapelok” запрошують на презентацію книжки лауреатки спецвідзнаки “Інший погляд” 2019 року – “Та, що “в темі” Людмили Ясної, яка відбудеться 29 липня о 18:30. Модераторка – письменниця, книжкова блогерка, медіакоординаторка конкурсу “Коронація слова” Оксамитка Блажевська.

Адреса книгарні «Zakapelok»: м. Київ, вул. Верхній Вал, 62 (орієнтир – станція метро «Контрактова площа»)

Вхід вільний

Подія у Фейсбуці – https://www.facebook.com/events/538470134089396

Біографія Людмили Ясної

Народилася на Харківщині. Уже в сім років почала писати вірші, а пізніше й оповідання. Отримала дві вищі освіти, працювала журналісткою.

Збірка її поезій «Жасминна заметіль» вийшла в 2005 році й отримала диплом Першого всеукраїнського поетичного вернісажу «Троянди й виноград».

Побачили світ і прозові твори авторки. Це збірки оповідань «Аніча», «Змахи крил метелика», цикл новел і повість «Ті, що біжать за…», романи «Кара небесна», «Кохання Зеленого Крокодила» та інші. За роман «Та, що «в темі» письменниця отримала диплом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Цей твір опубліковано у 2020 році у травневому номері «Дебют-газети», а нещодавно він вийшов окремою книжкою.

Роман «Мікстура від смерті» увійшов у шорт-лист Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев» і отримав спеціальну відзнаку.

Людмила Ясна ‒ член Національних спілок письменників та журналістів України. Зараз живе у Києві.

Опубліковано Культура.