Музика Сергія Борткевича в Українському Інституті Америки

bortkew

Український інститут Америки з радістю співпрацює з Науковим товариством Шевченка в США, щоб представити піаніста Павла Гінтова, який виконає твори Сергія Борткевича, недооціненого українського композитора. Протягом свого життя Борткевич (також з написанням “Bortkiewicz”) зазнавав утисків і переслідувань як радянським, так і нацистським режимами. Блискучий піаніст і композитор, він був біженцем і пережив дві світові війни. Стиль музики Борткевича походить від великих композиторів-романтиків XIX століття. Він сприйняв багате і блискуче написання фортепіано Ліста, ліризм і людяність Шопена, образні твори персонажів Шумана та образну гармонію Вагнера. Цей концерт є частиною музики в сезоні Інституту 2020/2021.

Цей ексклюзивний особистий захід обмежений десятьма (10) особами, щоб відповідати чинним вимогам карантину COVID-19. Український інститут Америки з повагою просить кожного гостя особисто подати підписану «Відмову / звільнення та угоду» до початку заходу. Ми цінуємо Ваше розуміння та дотримання цієї вимоги. Вартість квитка для особистої присутности – $30.

Купити квиток

Підключення до прямої трансляції (20 доларів США) Дивіться цей концерт, не виходячи з дому:

Купити квиток

Gintov Іллінойський конферансьє Марті Лаш  описав піаніста Павла Гінтова  як “поета клавіатури”, японське видання Shikoku News – як “музичного казкаря”, а Джеррі Дубінс у журналі “Fanfare” – як “фантастичного піаніста та надзвичайного художника”.

Після дебюту у Київській філармонії у віці 12 років, де він виконав концерт Моцарта ре мінор K 466 з Київським камерним оркестром під орудою Романа Кофмана, пан Гінтов гастролював по Європі, Азії, Африці та США, виступав на таких сценах, як Карнегі-хол у Нью-Йорку, Берлінський філармонічний зал, Національний театр Верді в Мілані, Большой в Москві, Консерваторія та зал Кіой у Токіо. Був солістом Токійського королівського камерного оркестру, Національного симфонічного оркестру України, Симфонічного оркестру Сідзуока, Ансамблю оркестру Каназава, Національного симфонічного оркестру Домініканської Республіки та Манхеттенського камерного оркестру під керівництвом таких диригентів, як Мічійоші Іноуе, Віктор Ямпольський, Томас Сандерлінг, Володимир Сіренко та Томомі Нішімото. Пан Гінтов виступав на радіо WFMT в Чикаго, WCLV Клівленда, France Musique, а також на численних радіо- і телеканалах Європи, Японії та США.

Уроженець України, пан Гінтов виграв Першу премію на прем’єрному міжнародному конкурсі фортепіано Такамацу в Японії, Першу премію на Міжнародному конкурсі фортепіано в Бредшоу та Буоно 2010 року та Першу премію на Всесвітньому конкурсі 2013 року (Австралія). Серед інших головних нагород – премія Баха на Міжнародному конкурсі піаністів імені Ріни Сала Галло в Італії та премія за найкраще виконання російської музики на Міжнародному конкурсі піаністів Російської музики в Сан-Хосе, Каліфорнія.

Завзятий виконавець камерної музики, пан Гінтов співпрацював із такими видатними музикантами, як скрипалі Ніна Бейліна та Олена Баєва, віолончелісти Єгуда Ханані та Марина Тарасова, тенор Ніл Розеншайн, піаніст Микола Сук, квинтет духових духових інструментів Windscape та багато інших. Регулярно виступає разом із сестрою, скрипалькою Іриною Гінтовою.

Пан Гінтов з відзнакою закінчив Московську державну консерваторію, де був студентом Льва Наумова та Даніїла Копилова. Він отримав ступінь доктора музичного мистецтва в Манхеттенській музичній школі в Нью-Йорку, де навчався у Ніни Світланової.

The Ukrainian Institute of America
2 East 79th Street, New York, NY 10075

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа