Український Конґресовий Комітет Америки кличе до себе Святих Миколаїв

UCCA-NYear

2020 рік був безпрецедентним роком не тільки для УККА, але і для всієї світової громади. В той час як більша частина світу зупинилася, УККА продовжував представляти українсько-американську громаду з максимальною енергією та відстоювати справу свободи та демократії для батьківщини наших прабатьків. Коли ми представляємо Вас перед Вашими виборними посадовцями, чи коли виступаємо в засобах масової інформації, ми завжди залишаємося громадською організацією, підтримуваною ентузіазмом нашого членства та вашою фінансовою допомогою.

Mykolaj
Тільки з Вашою незмінною підтримкою, УККА зможе продовжувати його багаторічну місію у збільшенні значення і ролі Українсько-Американської громади в США і її бажання допомогти народу України. 
Протягом цього безпрецедентного року, УККА організував різні віртуальні вшанування, починаючи з 30-ї річниці Революції на граніті, 29-ї річниці оновленої Незалежности України та до історичного святкування 80-річчя УККА. З самого початку УККА ділився надійно отриманою інформацію – важливими життєвими новинами про здоров’я та поточні зміни громадських заходів. З часом УККА став місцем де можна було відволіктися різноманітними віртуальними цікавими та освітніми програмами, і в той самий час УККА розвивав альтернативні способи залучення громади до спілкування, освіти та відстоювання інтересів України. Прагнучи привернути увагу до питань, важливих для українсько-американської громади, УККА продовжував проводити численні конференції в прямому ефірі; надсилати заяви, пресові повідомлення, щомісячні бюлетені та видавати науковий журнал “The Ukrainian Quarterly”.
Будь ласка, продовжуйте Вашу підтримку Українського Конґре-сового Комітету Америки в його місії на захист інтересів Української громади своїм щедрим фінансовим пода-рунком.
В цей критичний період для нашої Батьківщини,
УККА потребує Вашої допомоги. Ваш щирий фінансовий дарунок, не обкладений податком, позитивно підтримає нашу громаду. 

Опубліковано Новини, Українці в світі.